Skocz do zawartości

[Zapięcie do roweru] max 150 zł


Wierzbek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem sobie jak dla mnie drogi rower i musze teraz kupić do niego zamknięcie.proszę o propozycje zapięcia do 150 zł.

 

Słyszałem ze ulocki są najlepsze, jeżeli w tej kwocie jest coś innego, lepszego to chętnie się o tym dowiem :)

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jeśli chodzi o nowe to masz jedynie Kryptoloka (który o ile dobrze pamiętam jakiś test ma słabszy pałąk) ew Evolution Mini ale trzeba liczyć się z tym że są one dużo mniej uniwersalne i rower można przypiąć głównie do odpowiednich stojaków czy jakiś wąskich rurek/barierek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - ma słabszy pałąk. Chyba ktoś na forum o tym pisał że nie jest hartowany tak jak w serii Evo i padł pod nożycami w teście. Możesz poszperać. 

 

U nas w Rzeszowie wiem że też zwinęli rower przypięty Kryptolokiem ale czym przecięli nie wiem. 

 

A Evolution polecają jako najtańszy u-lock który pada dopiero pod szlifierką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Z tym U-lockiem z Juli to nie jest żart w Szwecji są bardzo popularne wielu użytkowników ich nie wozi , a pozostawiają przypięte w miejscach stałego parkowania jako drugie zapięcie . Wklejam jedną z opinii o tym zabezpieczeniu sam kupiłem takie dwie sztuki za 60 zł w promocji , recenzja: ''W cenie do 100zł (120zł) najlepszy u-lock jaki jest na rynku. Pewnym krążkowy zamek. Brak funkcji zatrzaskiwania, trzeba ręcznie zamakać ulock przy pomocy klucza. Pałąk o przekroju kwadratowym (lepszy niż okrągły ze względu na mniejsze naprężenie przy przecinaniu) 20x20 mm liczone z gumowa osłoną. Przekrój samej stali 16x16mm. Stal nie najtwardsza (nie taka jak w u lock Kryptonite - cena 6 razy niższa) ale dzięki dużemu przekrojowi trudno jest włożyć w nożyce do metalu/prętów zbrojeniowych. Kocówki ulock są również kwadratowe i wchodzą w "kawdraotwy zamek" (nie tak jak w innych modelach okrągłe) dzieki temu po przecięciu pałąka nie ma możliwości przekręcenia - trzeba wykonać dwa cięcia żeby całkowicie odciąć pałąk od zamka. suport - uchwyt do ramy bardzo solidny. Nie możliwości, że ulock wypadnie na dziurach i wertepach. Żeby go ściągnąć trzeba otworzyć ulock kluczem Czasem za krótki w szczególności przy spinaniu dwóch rowerów. Przy zapięciu jednego roweru nie ma problemu (nawet o znak drogowy który ma dużą średnice rury) ''

     

https://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/rowery-i-motocykle/bezpieczenstwo-rowerowe/zablokuj/zapiecie-u-lock-620039/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku taki kupiłem.

 

http://allegro.pl/u-lock-zefal-zapiecie-rowerowe-hartowana-stal-i5968002198.html

 

Jak na mój gust bardzo pzryzwoity.

 

A taki mogę od siebie zaproponować. Wygrana z maratonu jakiegoś. Za 140 mogę lunąć.

 

http://www.bikeman.pl/zapiecie-trelock-b-3-108-230,3,17908,10249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba bardziej plecak, bo nie widzę jazdy z takim kowadłem hehe [emoji2] tak wysłał mi kilka zdjęć i mówił ze wszystko działa także chyba się z nim dogadam, czasem na miasto zabiorę to do plecaka i juz :) dzięki, may the force will be with you[emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...