Skocz do zawartości

[opony] jakie opony do takich obręczy 571mm x 14 alexrims


hanus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Piszę z prośbą pytaniem do was,kupiłem rower i musze zmienić oponę na nową, bo ta jest rozcięta i od razu kapcia złapałem ;-) Co polecacie za nieduże pieniądze, żeby założyć, aktualnie siedzą takie:

Schwalbe 23-571 (650x23c) fabrycznie były 650x26C - > z tego co w sieci wyszukałem. Rower to Kross Deceiver

 

Chciałbym oponę z nieco wyższym profilem. Pomożecie? Bo nie bardzo znam się na takich oponach zawsze mtb śmigałem ;-) A już się w tym wszystkim gubię... Na feldze napisane jest, że koło ma 571mm x 14 I teraz nie mam pojęcia, czy jak kupię oponę 559mm, czy tam 584mm to wejdzie mi na obręcz? Zawsze mtb śmigałem i nie jestem zorientowany co i jak. A nie chcę wydać pieniędzy na coś co nie będzie pasować...

Dzięki za pomoc! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, trochę mnie naprowadziłeś. Jednak nadal do końca nie wiem jakie opony mi podpisują, chodzi mi o to żeby profil był nieco większy. A o identycznych wymiarach na allegro jest mało...

Czyli jak bym chciał trochę większy profil opony (teraz jest 23-571) to powinienem szukać 24,25,26 - 571? Nic innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę pojeździłem na tym kapciu. Opona jest bardziej cicha niż poprzednia, wydaje mi się, że też ma mniej styku z podłożem niż wcześniejsza, dobrze trzyma w zakrętach, choć na mokrym jeszcze nie jeździłem. Co do wytrzymałości to się okaże na razie wszystko w porządku. Zobaczymy co przyniesie sezon i miejska dżungla :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Muszę odkopać mój wątek. Do rzeczy jako, że moja przednia opona jest na wykończeniu po paru sezonowych kilometrach powoli przymierzam się do kupna nowej opony wcześniejsza vittoria z tyłu powędruje na przód, a że z tyłu mam dużo więcej miejsca to zastanawiam się, czy nie wejdzie i czy w ogóle będzie ta opona ( http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5522385673 ) pasować na moje wąskie obręcze? I czy w ogóle ten balon wejdzie mi w tylny trójkąt?

 

86bce7e42d000d5940fce74c0c9518fd.jpg

 

8d33c1f0ba821a6f0a0ea8b608df6aa8.jpg

 

Zdjęcia poglądowe jak to teraz wygląda z oponą vittoria rubino pro 23-571, a ta z linku 47-571

Szczerze mówiąc to zastanawiam się głównie nad tą oponą ze względu na cenę i chciałem nieco większy profil z tyłu takie 26c, ale nigdzie nie mogę znaleźć (są ale droga przesyłka i w ogóle się nie opłaca) a tutaj profil jest już dużo większy niż obecnie. I nie wiem, czy opona po prostu się nie zsunie przy jakimś ostrym, szybkim zakręcie...

 

Jeśli nie to wjedzie po prostu ta sama vittoria

 

Moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...