Skocz do zawartości

Problem z montażem linki hamulcowej.


Gość barikello

Rekomendowane odpowiedzi

Gość barikello

Witam, jestem tu nowy więc od razu przepraszam jeśli problem wyjaśnię mało precyzyjnie. Mam nadzieję, że ktoś nakieruje mnie na rozwiązanie tego problemu. 

 

Przedwczoraj zakupiłem nowy rower, zamówiony kurierem, oczywiście do złożenia. Mam dwa problemy związane z hamulcami. Pierwszy, co wydawało mi się banalne do zrobienia - nie mogę przeciągnąć linki przez dźwignię hamulca, zaczepiłem ten "bolec" w środku, chcąc przeciągnąć przez gniazdo hamulcowe ten drucik, tak jak to jest w drugim hamulcu, ale za żadne skarby nie chce się ten drucik wydłużyć tak aby można było zamontować linkę hamulcową, ciągnąłem nawet na siłę by wydłużyć o jakieś 3 cm które potrzebuję, ale nic z tego. Dla precyzyjniejszego wyjaśnienia zaraz mogę zamieścić zdjęcia.

 

Drugi problem - mam hamulce tarczowe, co prawda jeszcze ich nie regulowałem dokładnie, ale wydaje mi się że już teraz bardzo obcierają i koło wydaje dość głośne dźwięki tarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...