Skocz do zawartości

[aplikacje] Endo wyłącza się razem z ekranem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koleżanka ma Samsung Galaxy Trend 2 i po włączeniu Endomondo,aplikacja działa dopóki ekran nie zgaśnie, po tym apka restartuje się i wszystko się zeruje. Dzisiaj coś tam próbowałem ustawić ale nigdzie nie znalazłem jakiejś opcji by apki działały w tle lub tym podobne, nie znam kompletnie tego tel, nie wiem gdzie tego szukać? Używa ktoś Endo z tym telefonem? Koleżanka jutro u mnie będzie i chcę jej pomóc. Jaki ma Android też nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by jednak nie były odblokowane (ja się osobiście jeszcze nie spotkałem z odblokowanymi) musisz wejść w opcje-->informacje o telefonie i klikać w Numer Kompilacji aż wyskoczy ci powiadomienie że klikniesz jeszcze ileś tam razy i odblokujesz "Opcje programistyczne". Potem na samym dole masz tak jak pisze Piotrek383 "Nie zachowuj czynności" i "Limit procesów w tle". 

Swoją drogą Galaxy Trend 2 to słabiutki telefon, ciągle aktualizowane przez producenta aplikacje wymagają coraz więcej od telefonów, do tego net i gps przy Endo, i nie wiadomo co jeszcze działające w tle. Może być też tak że telefon sobie nie radzi ale to co piszesz wygląda na jakiś błąd lub złą konfigurację. Można jeszcze przeinstalować Endo lub w ogóle zrobić formata Samsungowi. 

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować ściągnąć starszą wersję Endo lub poszukać jakiegoś innego, lżejszego programu a do endo jedynie importować trasy. Faktycznie może być tak jak kolega wyżej pisze, że telefon zwyczajnie nie wyrabia z obsługą takiej kobyły. Ja mam w miarę nową motorolę moto g2 a też potrafi mi się endo wyłączyć jak jest w tle. Może to też być jakiś błąd w samej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...