Skocz do zawartości

[2016] Napęd X01 12s


Ipla

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, nie ma to jak pisać i nie wiedzieć o czym się pisze...

 

Absalon na samym początku miał defekt, stracił w pip pozycji, a potem po mega boju je odzyskiwał. Z taką jazdą jak wczoraj, gdyby nie defekt, myślę że spokojnie byłby pierwszy.

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ta napina na 1x12 :D to samo było z wprowadzeniem:

 

rozmiaru 29

rozmiaru 27,5

rozmiaru 27,5+

systemu 1x11

rowerów fat bike

 

i tak można by wymieniać ;)

 

Nikt nas nie zmusza, że musisz to mieć i będziesz super, hiper, uber, pro :D Jak Cię stać, to sobie kup - no chyba że masz super sponsorów :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Raczej od kilku tygodni  

 

 

Z mechanicznym dopingiem, to nawet tutaj nie zaczynaj, bo po pierwsze - nie ten temat, a po drugie - zaraz przyjdzie taki jeden kolega i Ci napisze, że robisz tanią sensację, nie mając żadnych dowodów i w ogóle - niszczysz kolarstwo.  :ermm: 

 

A zainteresowani powyższym, mogą sobie kliknąć tutaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ta napina na 1x12 :D to samo było z wprowadzeniem:

 

rozmiaru 29

rozmiaru 27,5

rozmiaru 27,5+

systemu 1x11

rowerów fat bike

 

i tak można by wymieniać ;)

 

Nikt nas nie zmusza, że musisz to mieć i będziesz super, hiper, uber, pro :D Jak Cię stać, to sobie kup - no chyba że masz super sponsorów :D

 

Nie przesadzaj że jest tak tragicznie. Nie posiadam Fata a nie przeszkodziło mi to jeździć po górach kilkanaście "grubych" tripów po śniegu zimą wjeżdżając w polskich/czeskich górach na wysokości ponad 1200m npm. Faty pojawiają się w wypożyczalniach chociażby.

 

Tak samo z napędami. W tym momencie 1x12 jest nieosiągalne cenowo, ale 1x11 jeszcze przed chwilą też był. A teraz już SLX to oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Schurter już dzisiaj przetestuje w zawodach 1x12, jak widać większa kaseta ma służyć szybkości (przy zachowaniu miękkich przełożeń ;) ), z przodu jest chyba 40T...

 

 

I to jest prawidłowy kierunek. W napędzie 1x11 (10-42 z 32T) brakuje tylko czasem możliwości dokręcenia na dłuższych zjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ten napęd 1x12 fajnie wygląda ale czekam na opinie z jazdy gdyż moim zdaniem blat z tyłu 50 jest po to by założyć z przodu 36 i mieć pełen wachlarz zastosowań. Gdzieś czytałem, że 1x12 jest jak 2x11 ale czy to prawda?. Czekam na wrażenia z jazdy.

PS: Rowerek piękny ale ten pancerz z przodu faktycznie dziwnie zawinięty (może zawinął się przy przykręcaniu). Popraw! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pancerz wygląda średnio, ale to chyba jedyna doba opcja. Gdyby był od dołu do wihajstra przy damperze (zakładając, że można go puścić od dołu) to byłby mocno wygięty, mogłoby to słabiej pracować. Dodatkowo uginające się zawieszenie jeszcze bardziej pogłębiałoby ten efekt. Tak mi się wydaje : )

 

Poza tym, rasowy rower. Niech się dobrze sprawuje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...