Skocz do zawartości

[hurtownie] Poszukiwane dobre hurtownie części rowery akcesoria


fedor182

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

W kwietniu planuje otworzyć sklep rowerowy wraz z serwisem poszukuje hurtowni które oferują komponenty w dobrych cenach.

Głównie chodzi o tańsze części akcesoria rowerowe ponieważ mieszkam w małym miasteczku i tutaj ludzie nie mają rowerów z górnej półki i w większości szukają tańszych części.

Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedzi .

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie serdeczne dzięki za wszystkie odpowiedzi . Mam kilka hurtowni takich które nie mają strony i zamówienia składa się poprzez email i mają naprawdę super ceny i szukam czegoś takiego. Rzeczywiście może źle sprecyzowałem pytanie. Większość hurtowni które mają strony już znam. No i oczywiście typowe u Polaka komentarze i eksperckie wypowiedzi (co niektóre) oczywiście zbędne . Wydaje mi się że forum jest po to żeby społeczność rowerowa sobie pomagała i służyła radą...

Życzę sukcesów w biznesie oraz na rowerze :) Nie na forum

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lepiej będzie skupić się bardziej na serwisie niż myśleć o sprzedaży części.

Też mogę polecić SAKS jako hurtownie wysyłkową, ale wszystkiego nie mają to trzeba jeszcze gdzie indziej poszukać.

Łatwiej będzie się z allegro się zaoptrywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mieszkam w małym miasteczku i kilka lat temu ruszyłem z serwisem rowerowym.

Ja miałem tylko wersje mobilną. Działało nawet dobrze, koszty w porównaniu ze stacjonarnym sklepem / serwisem dużo mniejsze.

Wygodna sprawa dla klijenta no i dla ciebie bo umawiasz się kiedy masz wolnyczas i gość jest w domu.

Drobniejsze naprawy można zrobić na miejscu, przy grubszej naprawie lub jak nie masz ze sobą odpowiednich części zabierasz rower ze sobą i naprawiasz spokojnie w garażu. 

post-193876-0-35294500-1457079849_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...