Skocz do zawartości

[Zakupy na olx] Ktoś kupował u tego sprzedawcy?


Ychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Mam zamiar zakupić sobie kilka części poprzez olx i taki dość dziwny sprzedawca mi się wydaje. Kupował ktoś u Niego?

iD3V62M.png

e2xXylL.png

Co Wy o tym myślicie? Niby kwota nie jest duża , ale ja jestem taki , że jak by co to zrobię o to dym , bo po co ma wkręcać kolejnych ludzi a nie chciał bym chodzić po komendach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLX to nie allegro, to jest serwis ogłoszeń lokalnych. Szukasz lokalnie, jedziesz oglądasz i kupujesz. Sam też tam wystawiam rzeczy na sprzedaż. I nie raz jakieś typki chciały, żebym najpierw wysłał towar, i a jak pokaże potwierdzenie przelewu to zrobią przelew. Oczywiście nie zgodziłem się na takie warunki, zaproponowałem paczkę za pobraniem, bądź wystawienie na allegro to mnie zwyzywali od oszustów.

 

Jak ktoś chce sprzedać to idzie się dogadzać, można na allegro wystawić i doliczyć tą prowizje. Bez takich durnych wiadomości. Omijać z daleka.

Kolejna sprawa na OLX nie zweryfikujesz "transakcji", choć to słowo za bardzo nie pasuje tutaj. OLX nie posiada system,u oceniania, nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.

 

PS. List polecony kosztuje 5,50 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. List polecony kosztuje 5,50 zł.

Trochę mi się wydaje dziwny ten typ. Na allegro ma niby dobre komentarze , tylko  3 negatywy , dane weryfikowałem i wyglądają na prawdziwe. Chociaż numer konto to podobno Trzebnica a gość jest z Wrocławia ale reszta by się zgadzała.

Po za tym dogadałem się na 15 zł z wysyłką listem , także nie jest niby dużo , ale w razie czego lepiej się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam rower , sklep ogólnie b dobry. Mają na stanie nawet Reby , Epicony itp. Do tego napędy , przerzutki , tarcze itp. Byłem , pytałem nie było , ale tak z 2 miesiące temu pytałem Musiałbym podjechać jeszcze raz , może coś będzie , ale aktualnie średnio (problemy z kolanami , choroba). Spróbuje mailem się skontaktować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu się wcale nie dziwie i nigdy nie wysyłam za pobraniem chyba że z zaliczka. Często sprzedaje koła do samochodów gdzie wysyłka to 50 do 80 zł wiec jak tu nie odbiera ktoś pobrania to dopiero są koszty.

Jak ma konto na allegro to niech tam wystawi i po problemie doliczy 2zł kosztow za wystwienie i prowizję . Uroki olx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...