Skocz do zawartości

(opinia) Sklep metrobikes.pl


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem napisać kilka słów o sklepie, bo jestem w szoku jak przyjaźnie może być nastawiony sklep do klienta.

 

Kupowałem carbonowego ktm. Wymieniliśmy kilkanaście meili, kilkanaście telefonów. Zawsze miło, uprzejmie i rzeczowo. Pan z obsługi pomógł w paru kwestiach, zawsze chętnie sprawdził to co chciałem wiedzieć. Ba, robił nawet foty konkretnych rzeczy. Kompletnie zero marudzenia i niechęci mimo czasami marudzenia z mojej strony.

 

Rower dotarł idealnie zapakowany, każda rura, ramiona korby i tak dalej, idealnie owinięte gąbkami i taśmą.

 

Niestety okazało się, że buty które też zamawiałem były ciut za duże. W większości znanych mi sklepów zaczęłoby się marudzenie, oczekiwanie aż odeślę i dostanę nowe. A tu nie. Jeden telefon, stwierdzenie, że nie ma mojego rozmiaru i propozycja innego modelu, po czym natychmiastowa wysyłka, jeszcze zanim odesłałem nie pasujace!!

 

Normalnie poczułem się chwilę jak bym kraj zmienił [emoji14]

 

 

Podsumowując, fachowa obsługa i pro podejście do klienta. Gorąco polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Ja mogę tylko dołączyć się do opinii kolegi PiPoLiNiO :)

W sklepie Metrobikes kupiłem ostatnio rower Speca(kupowałem na miejscu w Lublinie)

Fajna i fachowa obsługa.

Możliwość wynegocjowania fajnych cen na rower oraz akcesoria.

W moim przypadku poza 20 % rabatem na rower, licznik, pedały i stopkę sprzedano mi bez marży!

Na zakupione rowery mają bardzo korzystną ofertę serwisową.

Jak dla mnie bardzo fachowy i dobrze zaopatrzony sklep :)

Polecam !!! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...