Skocz do zawartości

[3000] unbike zethos czy kross evado 7.0


vuyeck12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 192cm oraz waze 115kg. Szukam roweru crossowego. Glownie chodnik czasami jakis wypad na wiejska zwirową drogę. Lubie szybka jazde. Mam nadzieje ze pomozecie mi wybrac (na rowerach nie znam sie wogóle jaka powinna byc rama itp do mojego wzrostu)

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy podobnym wzroście mam Evado z ramą 23",

 

Evado 7.0 vs Zethos no to Evado wypada lepiej ale drożej, aktualnie Evado 7.0 jest do kupienia za 3.6k a Zethos za 3k mniej więcej.

Evado 6.0 się zmieści w 3k ale IMO Zethos > Evado 6.0 ;)

 

w uproszczeniu

 

Evado 7.0 > Zethos > Evado 6.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się musiało zmienić od 2015, w modelach 2014 jeszcze były M/L/XL odpowiednio 19/21/23

 

co do pytającego, jak widać 23" nie ma ;) a przy Twoim wzroście 21" będzie na pewno odpowiednie (nie za duże) co nie znaczy, że wygodne, lepiej się zawsze przymierzyć.

Modeli z roku 2015 na razie nie widzę w tych sklepach gdzie ja kupuje, co nie znaczy że nie wrócą jeszcze, Kross potrafi modele z danego rocznika rzucić nawet po dłuższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Właściwie to jest cross,tyle że na dość szerokich oponach.

Nie zastanawiałeś się nad 29 "  :icon_question: 

Kross na 2016 wypuszcza np. model B7,który ma obie sztywne ośki,co jest dużym plusem biorąc pod uwagę Twoją niemałą w końcu masę.

Katalogowo to co prawda 4 k bez złotówki,ale po dobrych targach można by się pewnie zbliżyć do 3,5 k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...