Skocz do zawartości

[konkurs] Pomoc koleżance:)


Rekomendowane odpowiedzi

Zero problemu przecież to trwa 10 sekund ;) A może naszą wspólną siłą zjednoczoną uda się pokonać oszusta  :voodoo:

 

Musze powiedzieć, że pokonwersowałam trochę z tą całą komisją, napisałam co myśle, no ale wdg nich wszystko jest monitorowane "aby zapewnić równe szanse uczestnikom". Także no :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłączę pod temat :)

Zbieram lajki na facebooku w konkursie, głosy można oddawać do końca dzisiejszego dnia tj 24 listopad do 23:59 :)

 

Jak ktoś może i chce to poproszę like na zdjęcie Łukasz Gofer w poniższym linku :) z góry dzięki

 

https://www.facebook.com/Fishpointsklep/photos/a.153642874676005.27149.153453881361571/1102742933099323/?type=3&hc_location=ufi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz pogadać z komisją może uda Ci się ich przekonać że to zdjęcie się jednak nie nadaje. :whistling:

 

§1 Postanowienia ogólne

4) logotyp FAKRO musi być wyeksponowany w całości w jego oryginalnej formie i określonym formacie. Nie można go zmieniać, modyfikować, zamieszczać na nim dodatkowej grafiki, dopisywać treści. Nie może być zamazany. O miejscu jego ekspozycji, z zachowanie tematyki i zasad Konkursu, decyduje Uczestnik.

Brak zielonego elementu + kiepska jakość :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuj jeszcze raz pogadać z komisją może uda Ci się ich przekonać że to zdjęcie się jednak nie nadaje. :whistling:

Brak zielonego elementu + kiepska jakość :bye2:

 

Może dałoby się coś ugrać z tym... No ale to nie fair będzie takie   :sick: No i zanim oni mi odpiszą to konkurs się skończy  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...