Skocz do zawartości

[konkurs] Pomoc koleżance:)


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałam ponownie regulamin no i:

"Zdjęcie pn. Rowerem z FAKRO – zdjęcie Uczestnika przedstawiające jego sylwetkę z rowerem/ na rowerze lub rower w dowolnej aranżacji z wykorzystaniem logotypu FAKRO"

" 3) na zdjęciu nie mogą być osoby, które nie wyraziły zgody na wykorzystanie wizerunku. Na zdjęciu ma znajdować się autor zdjęcia – Uczestnik Konkursu lub zgłoszona osoba, w której imieniu jest zgoda na zgłoszenie.

4) musi posiadać walory estetyczne i przedstawiać w sposób kreatywny tematykę pracy. "

 

Także nie wiem, oni sami to będą weryfikować czy ktoś musiałby im to podsunąć mailowo.. Chociaż już sama nie wiem.

I wyniki są 15.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Na zdjęciu ma znajdować się autor zdjęcia – Uczestnik Konkursu lub zgłoszona osoba, w której imieniu jest zgoda na zgłoszenie.

No to numer jeden nie spełnia tego warunku. Kontrola antydopingowa zweryfikuje wyniki!

Co do punktu 4 to w przypadku numeru pierwszego nie ma mowy o żadnych walorach estetycznych a kreatywność to sprawa mocno dyskusyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie są pewne nieścisłości w punkcie 9. Raz pisze, że wystarczy sam rower a dalej, że ma na nim być uczestnik wraz z rowerem.

Nie sprawdzałem logotypów, ale poszedłbym tym tropem. Powinnaś zgłosić mailowo, z tego co piszą w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może napiszę im maila.

Choć znajomy wyjaśnił, że można to zrozumieć dwuznacznie: raz, że autor czy tam ktoś inny MUSI być. A dwa, że "na zdjęciu nie mogą być osoby, które nie wyraziły zgody na wykorzystanie wizerunku." - czyli że tylko uczestnik/autor ma prawo być na zdjęciu.. :icon_confused: W skrócie: totalnie niejasny regulamin, który można interpretować na milion sposobów :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję, że nie wszystko stracone. Jeśli Fakro przyzna 1 nagrodę komuś - kto po pierwsze nie spełna warunków regulaminu / min. zdjęcie musi mieć walor estetyczny, co jak wiadomo jest wątpliwe, logo bez zmian, a jak wiadomo jest niepełne/, po drugie istnieje przesłanka, że zrobił sobie żart z całej akcji /walory zdjęcia/ chcąc ośmieszyć i konkurs, i firmę, a co gorsza pozostałych uczestników, którzy przyłożyli się do konkursu, wreszcie po trzecie - być może / bo tego na pewno nie wiemy/ mógł kombinować z głosami - to wyda świadectwo o sobie. Fakro podda w wątpliwość organizowanie takich konkursów i wyda nienajlepsze świadectwo o organizatorze. Ktoś mógłby zarzucić, że zdjęcie, na które tu głosowaliśmy wcale nie było najlepsze. To prawda, może innym bardziej podobały się inne zdjęcie, ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Mnie /pewnie innych też/ ujęło nie tylko samo zdjęcie, ale też autorka, jej pomysłowość i determinacja, ale też sama postawa.

Paula, mam nadzieję, że jednak Fakro zachowa się i dostaniesz ten rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bez sensu, jak dla mnie ten konkurs był ustawiony. Nawet jeżeli nie był, to powiedzmy sobie szczerze że było dużo lepszych zdjęć niż te nagrodzone.

 

Tak czy inaczej, koleżanka na chwilę rozruszała nam forum ;)

 

@xPaulaasx Właściwie to o jakiej rehabilitacji pisałaś? Na rowerze coś poszło nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Oczywiście, że konkurs ustawiono. I nawet nie trudno się domyśleć, gdzie powędruje nagroda.

Na ich twarzoksiążkowym profilu pojawiło się kilka podobnych głosów, ale nikt nie raczył jeszcze odpowiedzieć.

"Dzięki dużej aktywności Internautów, również Państwo wybrali swojego faworyta." - hehe, dobre... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xPaulaasx Właściwie to o jakiej rehabilitacji pisałaś? Na rowerze coś poszło nie tak?

A taki boroczek ze mnie. W sierpniu zaliczyłam glebę na Harendzie, coś mi pykło z kolankiem. Teraz wiem (po 3msc, kochamy NFZ), że naderwane lekko ACL :)

I nie chciałam się od razu rzucać na "ciężki sprzęt" tylko sobie na czymś fajnym, lekkim, przyjemnym poczillować. No ale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej poznałam firmę Fakro, bo wcześniej nie słyszałam. Tylko, że w tym wypadku nie zadziała ta stara prawda, że nieważne jak mówią, byleby mówili. Ja naprawdę przy okazji wymiany okien nie wezmę pod uwagę tej firmy. W końcu jest tyle innych na rynku. Jeśli takie mają zasady jak pokazali przy okazji tego konkursu, to jakie ja mam gwarancje jako klient, że mnie potraktują w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...