Skocz do zawartości

[konkurs] Pomoc koleżance:)


Rekomendowane odpowiedzi

@Gdy

Fajne masz fantazje :) Nie bawię się w fotografa, nie interesuje mnie co kto myśli na temat mojego zdjęcia i nie potrzebuję na jego temat opinii. Twoja "rada" lekko nie trzyma się kupy w danym temacie (który był wyjaśniany w pierwszym poście, jak się umie czytać no to bez problemu można przyswoić). Każdy musi się wyżyć, napisać co myśli i kilka negatywnych opinii zawsze się znajdzie, więc pisz śmiało  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię co trzeba i nie zabierałem do tej pory głosu w sprawie ale jak słodka koleżanka Paulinka :wub:  nie wygra to mnie zwyczajnie krew zaleje i tyle w temacie :verymad: . Kurna przecie to co prowadzi to są jakieś jawne kpiny więc spinamy tyłki i pomagamy ze zdwojona siłą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat obserwuję od zaledwie kilku godzin, wciągnęło mnie jak i pozostałych. I widzę że ... gonisz go !!! ... wyraźnie dziada doganiasz !!! ... dajesz, dajesz !!!  Łykniesz go na ostatniej prostej jak Olaf Ludwig Uwe Amplera w Wyścigu Pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego bym nie namawiał, bo to już jest nieuczciwa zabawa. I jak mniemam, tak robi obecny lider. Albo ma bardzo duuużą rodzinę (w co wątpię). ;)

 

Nieuczciwe jest oddawanie tego samego głosu wiele razy. Jesli więc bawić się nieuczciwe to wg mnie z rozłączaniem neo na nowe ip i jazda. Wszystkie głosy oddane wielokrotnie powinny być uniewaznione. Jestem ciekawy kto wtedy by wygrał ten konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonisz go !!! ... wyraźnie dziada doganiasz !!! ... dajesz, dajesz !!!  Łykniesz go na ostatniej prostej jak Olaf Ludwig Uwe Amplera w Wyścigu Pokoju.

 

Hahah dodajesz motywacji!! No gdyby się jakoś ładnie ugadać (ktoś już rzucił tym pomysłem) tak koło 10 jutro i zarzucić mocą łapek.. Może dałoby radę go łyknąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich oburzonych chciałbym poinformować, że tak właśnie wygląda 90% internetowych konkursów. Nic w tym nieuczciwego nie ma, bo firmy organizują takie zabawy głównie w celach marketingowych i jest im jak najbardziej na rękę promowanie konkursowego zdjęcia z firmowym logo wszędzie gdzie się da. Co do szukania dodatkowych głosów to na fejsie są specjalne grupy trudniące się wzajemnym wspieraniem w konkurach. Proponuję również tam uderzyć w celu walki o 1 miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz kurczę, próbowałam zagłosować z 4 sąsiedzkich komp /mac / i od razu łapka jest czerwona. Dzisiaj rano głosowałam ze swojego I'pada i było ok. Wczoraj głosowałam z tych sąsiedzkich komp. I też było ok. Ktoś ma tego typu problemy? Z pc są też problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...