Skocz do zawartości

[Stery] Rama Author Traction model 2014


redred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zakupiłem rame wraz zestawem sterów Tapered zestaw składał się post-192638-0-74339700-1447621362_thumb.jpg

Jak widać nie ma bieżni dolnej na 1,5" czy ktoś spodkał sie z tą rama i wie czy producent zapomniał dołaczyć?

 Zestewie jest redukcja z 1,5" na 1 1/8" i kolejne pytanie czy moża taka bieżnie dostać gdzieś bez zakupowania całego dolnego steru czy te redukcje moza stoczyć na rozmiar 1,5" ? Jakby sie okazalo że producent nie daje do tej ramy bieżni na 1,5 a tylko redukcje!

 

Prosze o porade bo stoje montazem widelca z tapered...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nówka wydawało by się że woreczki nie były otwierane dziwna sytuacja ze tylko adapter jest do ramy taperowanej.

Pisałem do sprzedawcy puki co niema odpowiedzi a ramę te miał ostatnią. Mi na czasie zależy a nie na sporach ze sprzedawca, a rowerek czeka na złożenie...

 

Zaznaczony element na zdjęciu to jest plastikowa podkładka pomiędzy górna bieżnia plastikowym stożkiem  a maskownica wszystkie elementy w dolnej części zdjęcia są do montażu na górny ster

pod dolny ster są tylko te 2 elementy u góry plastikowa podkładka i adapter bieżni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...