Skocz do zawartości

[odzież] Under Armour, opinie o produktach.


Mocarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Biegam od lat, a w buty Under Armour używam do biegania od 2 miesięcy. http://sporto.com.pl/p/357/3416/under-armour-micro-g-assert-iv-buty-damskie-do-biegania--damskie-buty-bieganie.html I muszę powiedzieć, że zaskoczyły mnie. Kupiłam je bo mam trochę ciuchów Under Armour na siłownię i do biegania, wszystkie te ciuchy poza jednym się sprawdziły. Buty mnie zaskoczyły świetnym trzymaniem stopy, lekkością i amortyzacją. Jak dla mnie to porównywalna marka do Mizuno i New Balance, jeśli chodzi o jakość butów do biegania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup dokonany, jedna sztuka na krótko druga na długo, jedna na zimę druga na tropikalne lato :) Jestem ciekaw na ile zakup okaże się trafiony.

Powinieneś być zadowolony, ale napisz gdzie brałeś ...bo coś mówisz, że w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś być zadowolony, ale napisz gdzie brałeś ...bo coś mówisz, że w dobrej cenie

 Fajnie gdybym był, bo dla mnie wycieczkowe moczenie się to spory problem i jak do tej pory nic posiadanego nie działa w zbliżeniu do tego co obiecują producenci - czyli sucho bez względu na to co się robi. :)

Kupiłem w sklepie polecanym w tym temacie sewel.pl 

Można było znaleźć lepsze cenowo oferty ale w różnych sklepach, wolałem w jednym, mimo różnic w cenie. 

Kupiłem jednego heat geara i jednego cold geara w kolorze czarnym, kompresyjnego, rozmiar L w obu przypadkach. Nie muszę być ściskany, chcę dobrej oddychalności. 

Najlepszy krótki rękaw jaki mam to Gore Bikewear, najlepszy długi to X-bionic radiactor, ciekawe czy i na ile lepiej będzie działał produkt UA. 

Najwyżej będę szukał dalej :) Pierwsze testy najprawdopodobniej pod koniec grudnia.

Ciekawe czy poszczególne modele różnią sięy jakością oddychalności, z opisu wynika że chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś dotarły do mnie koszulki UA, dla przypomnienia krótki i długi rękaw, obie w rozmiarze L i typu compression.

Parę spostrzeżeń:

1. Krótki rękaw jest o jeden rozmiar mniejszy niż długi; zakładając że to produkty jednego producenta i jednego typu nie powinno tak być.

2. Gdybym kupił sugerowany przez niektórych rozmiar M to przy wzroście 185 cm, wadze 79 kilogramów, szczupłych ramionach i klatce miałbym problem żeby normalnie oddychać. :)

3. Krój jest dziwny, "korpus" koszulek zwęża się ku dołowi.

Co do funkcjonalności - zobaczymy wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odbyłem dziś pierwszą poważniejszą jazdę w UA.

Zestaw: UA krótki rękaw, bluza z roubaix (cieńsza od polara 100), wiatrówka Arcteryx, spodnie krótkie z wkładką i długie ocieplane. Temperatura 4 stopnie plus.

Turlałem się zimówką, 44 km. Tempo nie było ostre bo nie mogło być :) Profil trasy dosyć płaski z kilkoma małymi podjazdami. Zero wiatru, więc walczyć nie musiałem. Prędkość średnia 21 km/h.

Koszulka była mocno mokra, bluza też przyciężka od potu. 

Pozostaje zrobić jeszcze jedno podejście w tych warunkach, ale z długim rękawem zamiast krótkiego i bluzy. Choć od jutra minu 3-5 więc raczej jednak lepszy zestaw taki jak dziś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...