Skocz do zawartości

[buty] sidebike aliexpress dostawa fotorelacja


tomilondyn

Rekomendowane odpowiedzi

dla zainteresowanych , kupiłem buciki 23 października na aliexpress, dziś doszły (9 listopad) , po negocjacjach ze sprzedającym udało mi się "wytargować" cenę 65 funtów.

 

1 . widać gołym okiem że buty dotarły bez pudełka  ( ocena - wystawiamy minus)

 

 

20151109_122826.jpg
 

 

2. buty jednak są dobrze zapakowane ( ocena - wystawiamy plus)

 

20151109_122847.jpg
 

20151109_122914.jpg
 

 

3 . ogólne wrażenia dobre , na pierwszy rzut oka , buty wyglądają na wykonane z dobrego materiału. (ocena- wystawiamy plus)

 

20151109_122957.jpg
 

 

4 dokładniejsze sprawdzenia potwierdzają , pierwsze wrażenie , buty wykonane starannie, zapięcia mocne, szwy dokładne , nie widać klejeń itd ( ocena - wystawiamy plus)

 

20151109_123005.jpg
 

20151109_123012.jpg
 

 

co do reszty możecie sobie zobaczyć sami, ocenę po zostawiam wam, rozmiar kupiony to 45 ja ogólnie noszę 44, założyłem grubą skarpetę i buty miały jeszcze miejsce ( nie za dużo) mogę powiedzieć że jak by były o 0,5 numeru mniejsze były by idealne, ale są dobre.

 

20151109_123023.jpg

20151109_123030.jpg

 

20151109_123037.jpg

 

20151109_123132.jpg

 

20151109_123138.jpg

 

20151109_123310.jpg

 

20151109_123331.jpg

 

20151109_123336.jpg

 

20151109_123404.jpg

 

 

Edytowane przez tomilondyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie byłem ciekaw butów tej firmy. Widzę dużo butów pod SPD na aliexpress, tej i kilku innych chińskich firm ...jeszcze Tiebao w oczy mi się rzuciło bardziej. Sam ostatnio robię sporo zakupów w Chinach i stwierdzam, że tam najbardziej opłaca się kupować droższe, bardzie zaawansowane technologicznie rzeczy. Różnica w cenie, w porównaniu do podobnych produktów dostępnych w europie, bywa spora, a i jest duży wybór. 

 

A tak swoją drogą to nie są te same buty? http://www.aliexpress.com/store/product/SIDEBIKE-Athletic-Cycling-Shoes-Unisex-Mountain-Road-Bicycle-Professional-Bike-Sneakers-MTB-Racing-Bicycle-Self-lock/1766012_32491479694.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaś napis Vaper (palacz epapierosów) :D

lub np w angli masz bardzo znany deser który się nazywa spoted dick...... :sick:

są dokładnie tak , te same. co do ceny 73f , naprawdę buty robią wrażenie, nie jest to jakaś górna pólka wiadomo, po kilku dniach jazdy wiem na 100%, są bardzo dobrze wentylowane, przy 7 stopniach zmarły mi stopy :( , zapięcia trzymają 3h jazdy bez minimalnego poluzowania. są lekkie i wygodne, czego jeszcze żądać za tak niską cenę? napisu HIGH QUALITY?

Edytowane przez tomilondyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak kupić za duże buty bo taniej.

po prostu można nie trafić z rozmiarówką, ale mam wrażenie, że chodzi o to, że kolega połaszczył się, bo tanie ..a tanie, bo chińskie i kiepskiej jakości? Ech...

 

Napisz mi może lepiej Tomek jak z wagą tych butów, bo te co przeglądałem, to według opisu jakieś ciężkie były. Widzę jeszcze na podeszwie napis "carbon", to tylko napis :laugh: , czy twoim zdaniem faktycznie wykonana z karbonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ta firma ma mniej "lepszych" opinii kupujących, ale może masz racje ,, wyglądają na mniej chińskie

po prostu można nie trafić z rozmiarówką, ale mam wrażenie, że chodzi o to, że kolega połaszczył się, bo tanie ..a tanie, bo chińskie i kiepskiej jakości? Ech...

 

Napisz mi może lepiej Tomek jak z wagą tych butów, bo te co przeglądałem, to według opisu jakieś ciężkie były. Widzę jeszcze na podeszwie napis "carbon", to tylko napis :laugh: , czy twoim zdaniem faktycznie wykonana z karbonu?

 

moim zdaniem to Carbon , te które "macałem" w sklepach są takie same. co do wagi lekkie, jak wrócę do pracy w Poniedziałek , położę je na odpowiedniej wadze i podam info. przymierzałem np SH-R321 i były cięższe .. przynajmniej takie odniosłem wrażenie.

 

 

edit.

 

nikogo nie namawiam do kupna, po prostu za  tą cenę zaryzykowałem , podobały mi się bardziej niż jakiekolwiek inne dostępne w tym przedziale

Edytowane przez tomilondyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Serio...? Przecież od razu widać, że po bardziej intensywnym użytkowaniu to się rozpadnie po 2000 km. Z samych zdjęć widać, że jakość wykończenia nędzna (wykończenie otworów przy siatkach - brak szwów tylko klejenie, które rozejdzie się w kilku jazdach po deszczu; odchodzące nitki ze szwów), użyte materiały mało elastyczne (jestem pewien, że ta "skóra" w miejscach gdzie but pracuje zacznie pękać) i słabej jakości (system wiązania to najtańszy plastik z chińskich zabawek i jeszcze tańsze "linki"). Do jazdy rekreacyjnej może być, do bardziej sportowej i częstej - jestem pewien, że to się rozpadnie. Za 370 zł można kupić znacznie lepsze buty znanej marki, a nie chiński sh*t bez kontroli jakości.

Edytowane przez kamfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mają się rozpaść akurat po 2000 km? :)

Zawsze bałem się klejenia butów sportowych i jak do tej pory, po w sumie kilkudziesięciu parach moich i rodziny nigdy nie miałem z tym problemu.

But jest szosowy, więc jego pracowanie jest tak częste jak pełne zaćmienie słońca :)

Co do pokręteł - martwiłbym się dostępnością zamienników, chyba że to zerżnięta kopia pokręteł BOA, ale wtedy trzeba znać dokładnie model, jest ich kilka(naście)

370 zł to faktycznie sporo jak na chińczyki. Strasznie nachalny dizajn wg mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

But jest szosowy, więc jego pracowanie jest tak częste jak pełne zaćmienie słońca

Racja, ja głównie jeżdżę na MTB i tak jakoś z rozpędu napisałem... Co nie zmienia faktu, że ten materiał jest sztywny i bardzo podatny na uszkodzenia mechaniczne (tak widzę to na podstawie zdjęć, bo miałem już kilka chińczyków w dłoni). 2000 km to taki dystans z mojego doświadczenia ;) 2-3 miesiące jazdy to minimum, żeby cokolwiek powiedzieć o trwałości buta. Bardzo dużo butów przetestowałem (głównie MTB) i według mnie to już z wyglądu samych zdjęć jest padaczka. Miałem buty z BOA i inne bardziej klasyczne "faststrapy" adidasa, te linki i bloczki są strasznie eksploatowane, wątpię czy przy tej jakości wykonania to długo wytrzyma. IMO ja bym za to nawet 200 zł nie dał, te "kosmiczne technologie" są trwałe tylko przy bardzo dobrej jakości materiałów.

 

O wyglądzie nie dyskutuję, bo to już kwestia gustu - dla mnie też jest "odpustowy". Ciekawe czy ta podeszwa to karbon, czy jakiś plastik pokryty "laminatem"...

Edytowane przez kamfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dla mnie jest jeszcze dziwne to zbyt mała objętość buta - tak to wygląda na zdjęciach (chyba zapięcia są dociągnięte), wejście do buta rozchodzi się mocno.

W moich wszystkich rowerowych i nie tylko po zasznurowaniu/zapięciu obie strony schodzą się równolegle.

 

Rzuciłem okiem na inne oferty :

 

http://www.aliexpress.com/item/SIDEBIKE-Professional-Bicycle-Cycling-Shoes-Mountains-BIke-S2-Snap-Knob-Racing-Athletic-Shoes-Breathable-MTB-Self/32351120182.html?spm=2114.01010108.3.48.0XH8nc&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_1_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_2,searchweb1451318400_6149

 

166 dolarów, ponad 600 ZŁOTYCH za chińskie buty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...