Skocz do zawartości

[Kelly`s Salamander] Opłacalność zakupu


Shinma

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie .

 

Z racji tego iż z zakupu Meridy matts 900 nic nie wyszło (brak papierów itp) zmuszony jestem do dalszych poszukiwań .

Tym razem na celowniku Kellys Salamander :

http://allegro.pl/kellys-salamander-jak-to-mowia-doinwestowany-bcm-i5767864412.html

 

W związku z tym chciałbym prosić o pomoc/doradzenie do jakiej kwoty jest sensowna licytacja z osprzętu wygląda całkiem fajnie jak dla mnie , rozmiar hmm...  może troszkę przymały bo 17,5 a w/g wszelakich kalkulatorów wychodzi mi że powinienem celować w 18 cali .

Fotki roweru , no cóż obrobic można wszystko więc tym za bardzo też nie ma się sugerować ale niestety na tym też muszę się oprzeć z racji odległości od sprzedajacego (mieszkam w Łodzi a sprzedający w Kaliszu).

 

Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się zamknąc w 1500 (+max 200)

 

Użytek codzienny (do pracy + wycieczki max 20 km)

Użytek weekendowy tu już trasy w okolicach max 100 km + leśne wertepy ( mam na tych trasach znajomych gdzie mogę zostawić "osprzęt turystyczny" i ostrzej pojeździć)

 

Bardziej by mi pasowało też koło 27,5 ale raczej nic "z sensem" się nie kupi do wymienionej kwoty a na dokładanie co rusz "nowości" mnie po prostu nie stać (spłata straconego roweru , wiadomo utrzymanie domu i takie tam przyziemne sprawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą używką dałbym sobie spokój.Wczytałeś się dokładnie w opis ? A to mocowanie manetki uszkodzone,a to wymienione koło(powód wymiany może być inny,np. mała kraksa ?).

Tu masz przykład nowego roweru 19",mieści się w budżecie :

http://allegro.pl/rower-romet-rambler-6-0-26-2015-wyprzedaz-i5754445599.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...