Skocz do zawartości

[rower] Northtec Atlas Acera 2010 - Jaka rama żeby był do freeride?


Ediyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam rower Northtec Atlas Acera 2010. Mam problem, otóż chcę zacząć jeździć dh/fr lecz ta rama się nie nadaje. Nie mam funduszy na nowy rower, dlatego proszę o pomoc w wyborze nowej ramy możliwie jak najtańszej. Za pomoc serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Northtec Atlas Acera 2010
 Jeśli to ten rower to on nawet do jazdy po lesie się nie nadaje :whistling: 

 

otóż chcę zacząć jeździć dh/fr lecz ta rama się nie nadaje
Co dla Ciebie oznacza DH?

 

 

Nie mam funduszy na nowy rower, dlatego proszę o pomoc w wyborze nowej ramy możliwie jak najtańszej
W tym typie kolarstwa nie da się tanio. Więc lepiej określi jaki masz budżet. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie jaka rama wejdzie do tych części?

Ty chcesz zrobić przekładkę części czy co?  To co masz teraz to komplety złom. Jedne co jest dobre w tym rowerze to może dętki. 

A próba przełożenia "amortyzatora" do nowej ramy i jazda w terenie może skończyć się bardzo źle :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przełożyć do niej resztę części.

Żartujesz prawda? Czy może samobójcą jesteś?  :bye2:

Tego roweru nie można używać w terenie a ty piszesz o "dh". Nawet używanie w mieście zagraża bezpieczeństwu. 

 

 

Może i złom ale na czymś trzeba zacząć

Może i prawda. Ale czy trzeba od razu zaczynać od wizyty w szpitalu? :whistling:

 

 

Napisz co dla Ciebie oznacza dh/fr bo dla niektórych dh to zjazd z górki w lesie a fr to spokojna jazda po lesie :woot:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio pytasz się dlaczego?

Spójrz jak wygląda amortyzator do dh

idyllerare2.jpg

A później spójrz na to masz zamontowane w swoim rowerze.

atlas-acera-czerwony.jpg

Podobne? Może trochę tak ale przyjrzyj się dokładnie to zauważysz parę różnic które są bardzo istotne dla bezpieczeństwa. Szczególnie w przypadku dh/fr cokolwiek to dla ciebie oznacza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...