Skocz do zawartości

[oświetlenie] Poszukuje latarki rowerej do 100-130zł


Hows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zakupić sobię latarkę do roweru , jest mi w paski czy jest ona na baterie czy na akumulatory. Dodam że kompletnie się na tym nie znam i wypatrzyłem sobie 1 latareczkę więc poprosił bym opinie:
1.http://allegro.pl/latarka-lampka-cree-xmlt6-led-zoom-uchwyt-rowerowy-i5504827702.html#thumb/1

Co o niej sądzicie ? Nada się do miasta ew. Jakiś wyjazd za miasto w godzinach wieczornych ?
Proszę o wasze propocycje mój fundusz jest do 130 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widziałem ją w akcji na rowerze.

Jeśli chodzi o ilość generowanego światła, to jest OK, skupienie można sobie ustawić zoomem, jest jednak jeden minus tego rozwiązania. Latarka nie odprowadza poprawnie ciepła z diody na obudowę, co powoduje jej silne przegrzewanie.

Niestety może to skutkować szybkim zniszczeniem diody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem convoy s2 z kolimatorem 60* od pewnego użytkownika ze światełek, który akurat mieszkał kilka km ode mnie. Za 140zł miałem latarkę z ładowarką, uchwytem i trzema akumulatorami. Jak widzę takie zdjęcia z allegro, na których latarki świecą jak szperacze okrętowe to mnie coś bierze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...