Skocz do zawartości

[do 3700 zł] 27,5 Author Instinct czy Kross level r8


dzeton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję zakup roweru MTB i muszę do jutra podjąć decyzję.

 

Który rower powinienem wybrać? Kross level r8 czy Author Instinct?

Brałem po uwagę canyona, ale wyczytałem, że niskie osoby (172cm i 80cm w kroku) mają problem z dopasowaniem sie do ramy Canyona. 

Tak więc co powinienem wybrać? Dodam, że cena za krossa jaką bym płacił to 3400 zł, a za authora 3600 lub 3700 zł. Ta kwota to górna granica jaka jestem w stanie dać za rower. Przymierzałem się do obu i wygoda jest porównywalna, może minimalnie wygodniejsza jest pozycja w Authorze.

 

Na wiosnę mam w planach do wybranego roweru założyć cieńsze opony na dojazdy do pracy. Tylko proszę o niedodawanie postów żebym kupił rower crossowy. Do szybkiego przemieszczania się mam szosówkę ;)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu R8 2015 i jestem bardzo zadowolony z tego roweru. Poprzednio miałem model 2014 i jeżeli masz zamiar kupić 2014 lub 2015 to bierz w ciemno ten drugi ze względu na amortyzator powietrzny. 

 

Fajny osprzęt, żadnych problemów z rowerem. Ja osobiście polecam R8 mimo, że koledzy w innym temacie napisali, że z lepszym osprzętem w podobnych pieniądzach można mieć Canyona.

Ja przy zakupie kierowałem się również wyglądem, a Kross wygląda super z tą ramą i w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Praktycznie w mieście mam wspaniałe tereny do jeżdżenia na MTB (Myślęcinek w Bydgoszczy) i nie ukrywam, że chcę czasem po stresującym dniu w pracy wyszaleć się tam trochę. Do pracy też będę dojeżdżał dlatego chce kupić albo ciut węższe opony albo koła lub opony na podmiankę.

 

Wiem, że myślisz o rowerze crossowym, ale niestety nie nada się on do terenów pagórkowatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

Jestem posiadaczem krossa level r8 2015. Jestem posiadaczem od końca sierpnia tego roku mam nabite 1300km+ po różnych trasach i nic mnie nie zawiodło w nim wszystko na +(poprzednim rowerem byl r3 2014- przeskok pomiedzy tymi rowerami był spory) Rower godny polecenia. Najlepiej jak przejedziesz się obydwoma rowerami krossem i authorem i wtedy zadecyduj sam co jest bliżej cb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...