Skocz do zawartości

[nogawki] z ochroną kolan przed wiatrem i mrozem


siimon

Rekomendowane odpowiedzi

Pod nogawki stosowałem stabilizatory z neoprenu aby docieplić kolana. Mam również ocieplacze kolan, ale same z siebie to mogą one docieplać kolana przy plus piętnaście. Wadą stabilizatorów jest ich grubość, przez co utrudnione jest zginanie w maxymalnym momencie. Jedyne co pozostaje to usiąść do maszyny do szycia i zrobić to tak jak trzeba (tak powstała firma Endura).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nogawki nogawkami, ale co powyżej nogawek? jak będą do zwykłych spodenek letnich to tam gdzie się kończą będzie zimno w uda i klejnoty. Sam też mam dylemat z nogawkami i chyba muszę zakupić jakąś bieliznę termo bo w kolana ciepło a powyżej czuć zimno.

Dokładnie tak jest. Sam kiedyś uszyłem sobie polarowe długie ocieplacze na kolana i było w nich przyjemnie ciepło. Jednak tam gdzie się kończyły , zarówno od dołu jak i od góry wiatr hulał niemiłosiernie. Zatem wykorzystałem resztkę materiału i uszyłem spodnie polarowe i skończyły się już wszystkie bolączki zimnych nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...