Skocz do zawartości

[3500-4600 zł] dla 115kg, cross lub MTB


scroh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam roweru, mam 185 cm i ważę ok 115 kg z tendencją spadkową.... :), myślałem o rowerze typu cross, sporo jazdy będzie po asfalcie 75% ale chętnie wyjadę też w góry 25% (bez extremum), jako amator martwi mnie "na oko" to że rowery crossowe wydają mi się dużo bardziej delikatne co znowu może mięć wpływ na ich wytrzymałość przy mojej wadze. Stąd znowu pomysł o MTB, które wydaje mi się chętniej udźwignął takie cielsko. Co do estetyki to przeglądałem sporo rowerów, wizualnie odpowiadają mi Cube, Specialized oraz Kross.

 

Jakie są Wasze odczucia co do cross/MTB vs 115 kg? Może ktoś o podobnej wadze ma już jakieś doświadczenia. Który rower wy byście polecili w tej kategorii cenowej oraz wagowej :)?

 

Przed chwilą znalazłem, MTB, podoba mi się i ma fajny sprzęt, ale nie wiem czy nie jest zbyt "profesjonalny" dla takiego amatora ani za mało wytrzymały http://allegro.pl/kross-level-a10-2013-carbon-xt-fox-32-float-48-i5711270331.html

 

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i rady

 

Pozdrawiam


Ktoś mi pomoże? Jakieś pomysły? Może mam coś doprecyzować, może nie podałem jakiś istotnych informacji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...