Skocz do zawartości

Jakieś wyprzedaże modeli 2015? poszukuję roweru maraton/xc do ścigania


nogger

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kojarzycie może jakieś fajne promocje na rowery? Nastawiałem się na Canyona ale chyba już się skończyły wyprzedaże... Szukam czegoś w karbonie, raczej wyższa półka. Budżet 10-11tyś

Mój wzrost to 186cm więc celuję w rozmiar ok. 19 cali, górna rura horyzontalnie ok. 620mm.

Miałem upatrzonego canyona z sidem xx na osprzęcie X0 ale skończyły się u nich wyprzedaże :(

Patrzę po polskich sklepach z trekami, scottami, cube ale nic wartego uwagi nie widzę.

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kojarzycie może jakieś fajne promocje na rowery? Nastawiałem się na Canyona ale chyba już się skończyły wyprzedaże... Szukam czegoś w karbonie, raczej wyższa półka. Budżet 10-11tyś

Mój wzrost to 186cm więc celuję w rozmiar ok. 19 cali, górna rura horyzontalnie ok. 620mm.

Miałem upatrzonego canyona z sidem xx na osprzęcie X0 ale skończyły się u nich wyprzedaże :(

Patrzę po polskich sklepach z trekami, scottami, cube ale nic wartego uwagi nie widzę.

Z góry dzięki za pomoc!

 

 

http://www.rosebikes.pl/produkty/rowery/mtb/cross-country--race/mr-big/

Można sobie podobierać komponenty, do wzrostu 186 cm ewidentnie rozmiar L, a wkrótce pojawią się modele na 2016 rok także z napędem Shimano XT 1x11. 

Dobrą wiedzę jak sprawuje się ta rama ma Michał Antosz z Votum MTB Team (4 w generalce BIke Maratonu w tym sezonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...