Skocz do zawartości

[Ochraniacz] Ochraniacze/ocieplacze na buty mtb


Marcin9

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Najlepiej do 50zl ale jeśli warto to zapłacę więcej.

Określ może zakres temperatur który Ciebie interesuje ;)

Do mniej więcej zera stopni jeżdżę w noskach neoprenowych które zasłaniają wentylację w espedach, w połączeniu z ciepłymi skarpetami dają radę:

http://allegro.pl/force-ochraniacze-na-buty-noski-l-ultimabike-i5712497653.html

Na mrozy Accent Thermal który jest w miarę okej, kosztowały zdaje się około 60zł. Inna rzecz czy znalazł byś je w swoim rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakie ochraniacze polecacie na buty mtb shimano sh-m089 rozmiar 46.

Najlepiej do 50zl ale jeśli warto to zapłacę więcej.

Siema

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny bo pytanie sprzed kilku dni, ale też ostatnio stanąłem przed dylematem "jakie ochraniacze" i po szybkim rekonesansie w necie wynalazłem nepopreny w Decathlonie, które dzisiaj zakupiłem za 49,99. Jutro przetestuje to będę mógł coś więcej napisać. Dodam tylko że posiadam buty mtb spd scott comp rozm 42 do których zakupiłem ochraniacze w rozmiarze 42-44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak bezsensu pisać o produkcie, którego się jeszcze nie używało.

 

Ja jeszcze raz powtórzę , że ocieplacze na buty rowerowe powinny się nazywać ochraniaczami od wiatru bo ciepłoty żadnej nie zapewniają. Jeśli ktoś chce mieć ciepło w paluchy to tylko w butach zimowych i ciepłych skarpetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz powtórzę , że ocieplacze na buty rowerowe powinny się nazywać ochraniaczami od wiatru bo ciepłoty żadnej nie zapewniają. Jeśli ktoś chce mieć ciepło w paluchy to tylko w butach zimowych i ciepłych skarpetach.

 

To nie jest prawda. Załóż sobie na buty 3mm neopran typu endura mt500 i posiedź w nich w domu przez jakieś 10 min. Poczujesz, że grzeją i to mocno i w takich warunkach raczej nie jest to efekt ochrony przed wiatrem, wodą.

 

Inna sprawa, że przy dużym chłodzie nie sprawdzą się tak jak buty dedykowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.decathlon.pl/ochraniacze-na-buty-na-rower-300-czarne-id_8281458.html

 

Uzywalem tych ochraniaczy z butami Shimano M088 w tamta zime i przy 0 stopni do nawet -5 nie czulem zadnego zimna w stopach( oczywiscie zimowe skarpety rowerowe na stopach)..Dodam tylko jeszcze ze odczucie zimna w stopach to sprawa dosc indywidualna,jednym przy 0 stopni bedzie cieplo w tym zestawie ,innym goraco a jeszcze inni chocby mieli "futrzaki" to beda marznac..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy może ktoś się wypowiedzieć o ochraniaczach shimano, chodzi mi o model: SHIMANO Asphalt S3000X NPU+, czy warte to swojej ceny (na allegro około 130)?

wierzchnia warstwa strasznie się odkształca i wygląda, że te na stałe pozostają lekkie bruzdy (jeśli chodzi o oględzimy w sklepie)

czy szwy klejone to plus czy minus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja potrzebuję ochraniacze na zimę, ale głównie przed deszczem, temperatury nie są u mnie dokuczliwe.

Miałem brać już te endury MT500, ale ludzie więcej dobrego piszą o BBB albo H20/NPU (buty MTB).

Teraz trwa dużo promocji, więc można trafić w dobrych cenach. 

 

Przede wszystkim chodzi mi o wytrzymałość (no i o deszcz!), bo moje neopreny Tenn dość szybko złapały dziury na nosach. Ktoś mógłby coś polecić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...