Skocz do zawartości

[ból] okolice kolana


qusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


zmieniłem ostatnio sztyce, siodło i mostek i niby wszystko wyszło na plus, wygodna, komfortowa pozycja, wymiar pomiędzy osią kierownicy a czubkiem siodełka zostawiłem taki sam jak przed zmianą, różnica polega na tym, że mam teraz bardziej pochylone siodełko ku przodowi i zastosowałem mostek 110 zamiast 100mm wiec przy takiej konfiguracji siodło przesunęło się o 1 cm do przodu (przy zachowaniu wczesniejszego wymiaru czubek siodla - os kierownicy) Czy ten 1cm spowodowal mocniejsze obciążenie kolan? Co radzicie?


1. Pojezdzic jeszcze troche w takim ustawieniu i zobaczyc czy organizm sie przyzwyczai?


2. odsunac siodlo o 1cm do tylu?


3. spoziomować siodło?


 


Ból nie jest jakiś mega mocny, jest bardziej odczuwalny podczas schodzenia ze schodow, podczas jazdy mało wyczuwalny, pojawia się w dwóch miejscach. W górnej części kości piszczelowej (w srodku kolana) oraz pod kolanem, coś jakby "zakwas", napiecie ściegna łączącego mięsień łydki pod kolanem. Przepraszam z góry za łopatologiczne tłumaczenie ale starałem się jak mogłem smile.png Dodam, że ból pojawia się tylko w lewym kolanie, w którym to za młodu przeszedłem chorobę Osgood-Schlattera.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...