Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2015 czyli Zlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam,

 

To ja takie pytanie z rectum.

 

2 lata w Kraju-Raju nie byłem, coś mi się obiło o oczy o obowiązkowych odblaskach w rowerze bo jak nie ma to w ryło...

 

Mógłby to-to kto-to zweryfikować? Przód i tył?

 

Nie chciałbym na "dzieńdobry" wyskakiwać z hajcu przed jakimś Panem Strażakiem czy inszym Smarfem :)

 

Szacunek...

I.

 

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Rower jako pojazd musi mieć lampeczkę z przodu i z tyłu plus sygnał dźwięczący :) Jak nie ma to prowadzimy rower po chodniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zgucior, którędy jechać na szczęście to ja wiem....

Skwarku, dwie godziny ścigania - nie ma problemu nawet dam Ci ślad GPS, ale nie zdziw się jak do wieczora będziesz czekał na nas np na Zalewem Szczecińskim podczas gdy my będziemy zapijać chłodnym pienistym szaszłyki nad Szmaragdowym :D
Masz pierwsze ostrzeżenie za słowo "ściganie"  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Podpuszczaj, podpuszczaj, wiesz.... żebyś nie był 21 na liście ;)

Przypomnę, że na Pierwszym Stallovym robiliśmy bardzo podobną trasę o pod koniec ktoś się zgubił :) ktoś maszerował po płaskim a moja propozycja żeby wybrać asfalt dojazdowy albo zapuszczenie jeszcze w teren zostało potraktowane jako żart ...i śmiegnęliśmy asfaltem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ściganie? ślady GPS? się zląkłem...

Z planów widzę że jazdy w miejscach publicznych typu ból-wary i galerie handlowe nie wchodzą w grę - fajursko.

Musi być las, noc i dzika zwierzyna :ninja:

Czy 29x2,4 na Duallym kwalifikuje mnie do grubokiszkowców?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Maćku, miasto nam jest potrzebne bo:
- łatwo się spotkać
- jest dworzec pkp dla przyjezdnych
- są knajpy 
Czyli tylko na początku i na końcu imprezy, a tak po za to skupiamy się na tym co wokół Miasta.

2,4 kwalifikuje Cię w kategorii "Młody Półtłusty" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Czy 29x2,4 na Duallym kwalifikuje mnie do grubokiszkowców?

 

Sądzę, że wątpię :P  Pół-Tłuszcz to jednak przynajmniej 2.8-3 incza

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Skwar, grabisz sobie  :voodoo:  , bajt czy nie bajt ale sobie grabisz... Skończysz z wrzutką kilku cegieł lub ołowianego "batona" do plecaczka przed startem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Koledzy, Panowie szybka akcja!

Pamiętacie styllove koszulki zeszłoroczne? (+10 do macho)
Rozmawialiśmy wtedy o bluzach lub czymś w ogóle rowerowym nie tylko na disco. Jest taka firemka co robi zajeładne grafiki, kosmiczne i odjechane. CHUPA CABRA się zwą :)
Zobaczcie na ich projekty:

12027259_1655392691373343_6332230521393811402263_1620870858158860_2790986631058711951694_1650899871822625_17128096260901

11952860_1647598788819400_12519138045086

Z tego co Skwarek pytał znajomych co mają - bardzo dobra jakość niczym nie odbiegająca od np foxa.
(zresztą czytają opinie na necie zdecydowałem się zadzwonic do nich)

Teraz konkrety:
koszulka lekka, prosta, typu fitness bez żadnych kieszonek na plecach ale w sam raz na rower od 119zł
koszulka klasycznie rowerowa z kieszonkami i czymś tam jeszxcze 159
bluza czy też koszulka z długim rękawem jak na foto podobno 169

Wiem, tanio nie ma  dlatego to moja luźna propozycja do Was.
Ale żeby się udało w tej cenie i nie trzeba było płacić za projekt (sam projekt 350zł)  musielibyśmy zebrać od 15 zamówień (choć chłopak mówił, że i 12 by zrobili skoro to "ta" impreza).
Mały plus taki, że nie musiało by być 15 sztuk tego samego, czyli np 5 koszulek, 7 rowerowych i 3 bluzy. 
SO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze na pamiątkę z takiego wydarzenia nie ma co żałować kasy.

Piszę się na bluzę.

A co do mojego ćwierć-tłuszcza to już kombinuję nad przekładką widelca z Klempy bo chupa mi się w Manitou Towera nie mieści :confused:.

Wczoraj widziano ŁOsicę na stokach Ślęży - musiałem omijać drwali :) kaseta 14-32 strzał w 10

dzwonek i odblaski dodały mi otuchy

 

post-191773-0-41555100-1443599741_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

napis stallovy to nie musimy zamawiać projektu

Kwestia gustów - taki napis można nadrukować na dowolnej bluzie w Decathlonie czy firmie z nadrukami/wyszyć.

Jak ma być bluza od CzupaKabry  z pełnym projektem to lepiej dać kilka obrazków związanych ze zlotem - logo, jak na naklejce, coś ze Szczecina, puszczę, mogą być małe logówki firm klepiących stal w rządku pionowym.

Tak czy inaczej dyskusja będzie jak zbierzemy 15 osób. Przecież też nie trzeba być na zlocie 2015 by zgłosić się po bluzę. 
Temat może sobie żyć po imprezie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Przecież też nie trzeba być na zlocie 2015 by zgłosić się po bluzę. 
 

 

I tu się nie zgodzę...  Bluza/koszuklka czy cobądź jest sprawą kolekcjonerską dla ludzi którzy byli. Nie byłęś, nie masz moralnych podstaw do posiadania. To co jest z koszulkami Zlotu FR nie jest wzorem Dobrej Parktyki jak dla mnie...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się nie zgodzę

Moje niedopowiedzenie - bluza raczej nie będzie AD 2015 bo to duży koszt co roku. Fajnie było by każdą datę na niej zawrzeć.

Chodziło mi o ludzi którzy byli rok/2 lata temu.  

W tym roku los nie pomaga frekwencji więc ciężko nam będzie chyba znaleźć 15 chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...