Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2015 czyli Zlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Mod Team

brexit srexit  a dziś pierwszy dzień wakacji :)
Dobry powód by zacząć mieszać w garze. Zatem kto ma smaka na stallovy 2016 niech nadstawia ucha.
W przyszłym tygodniu powinno pokazać się więcej info, szczególnie najważniejsze - data stallovego.
A przy okazji pojawi kilka nowości - czekają nas (mniejsze lub większe) rewolucje Panowie.....  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czekamy tylko na jedno potwierdzenie i rzucamy głośno. A rzucić chcę raz a dobrze, bez późniejszych zmian, odwracania kota tyłkiem itd
Jedno teraz powiem, że Ivanowe sądzenie bliższe pierwszej z małych rewolucji niż Mikowe wspominki z przeszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivanie, Ty lepiej z kwiatami wokół Białeczki kręć się, winko podawaj w dłoń gdy wystawi żeby jej rączka nie drgnęła ;)

Ewętualnie ćwicz skręcanie płotków z palet na czas :D

 

 

Ja już Prezesie swoje podchody rozpocząłem, zarobiłem troche brownie points i generalnie mam rekę na pulsie. Codziennie 50 wkreceń szrubek tak z lewej jak i z prawej mańki przed snem. Do czasu będę wkrecał z zamknietymi oczami, deklamujac "Rotę" od tyłu, paląc cygaro i przepisując "Biblię Tysiąclecia" piórem gęsim i tyngwarą  :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...