Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Pulsometry z lidla nie mają "pamięci" treningów (chyba, że coś się zmieniło). Tzn. można patrzeć na puls, jaki jest w tej chwili, ale z niczym się tego nie spiknie, nie prześle się danych do komputera ani nie można np. po miesiącu zobaczyć, czy jest jakiś progres. Lepszym rozwiązaniem jest chyba zakup pasa HR kodowanego w bluetooth i spiknięcie tego z endomondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulsometr z lidla wytrzymuje 3 m-ce intensywnych treningów. Potem pojawiają się problemy z parowaniem pasa i pulsometru. Na szczęście lidl przyjmuje reklamacje i od razu wypłaca kasę. Szkoda czasu na ten produkt.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w spodenkach z lidla z wkładką jeździ sporo osób na treningach MTB, w tym ja też je często zakładam, może jest kilka rodzajów tych spodenek i jak ktoś ma pecha kupi po prostu słabe, ale akurat ten nasz model widać wyjątkowo solidny. Koszulkę też mam i tak samo zakładam dość często. Poprawjkę trzeba też wziąć że są takie marudy co narzekają na wszystko niekoniecznie mając to nawet na sobie.

Co roku jest to samo z tego co macałem, wkładka z gąbki + pokrycie z logo coolmax. Wystarczy nadziać na tyłek coś normalnego i będziesz wiedział ile to warte. Na spokojny trening na asfalcie przez jakieś 3-4 miesiące będzie nawet ok z braku laku, potem się ubija. Gąbka do tego chłonie i magazynuje pot. Zostawiłem sobie jedne takie spodnie ocieplane, bo nie żal ich ciurać w zimę, ale wkładkę z nich wypruję, bo to nie ma sensu przy tym jak jest ubita, a w końcu głównie po to kupuje się takie spodnie. Zresztą to zarzut nie tylko do Lidla, ale każdej firemki sprzedającej ciuchy na rower z tandetnymi wkładkami, jak np. 4F albo Decathlon w seriach niższych niż 520. Szkoda czasu i kasy, ale to każdy musi się przekonać na własnym tyłku. Analogicznie jak z „softszelami”, póki sobie jeden z drugim sauny nie zrobi, to będzie piał z zachwytu jakie tanie i fajne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulsometr z lidla wytrzymuje 3 m-ce intensywnych treningów. Potem pojawiają się problemy z parowaniem pasa i pulsometru. Na szczęście lidl przyjmuje reklamacje i od razu wypłaca kasę. Szkoda czasu na ten produkt.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

W samochodzie jak się skończy paliwo to też go reklamujesz? :) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku jest to samo z tego co macałem, wkładka z gąbki + pokrycie z logo coolmax. Wystarczy nadziać na tyłek coś normalnego i będziesz wiedział ile to warte. Na spokojny trening na asfalcie przez jakieś 3-4 miesiące będzie nawet ok z braku laku, potem się ubija. Gąbka do tego chłonie i magazynuje pot. Zostawiłem sobie jedne takie spodnie ocieplane, bo nie żal ich ciurać w zimę, ale wkładkę z nich wypruję, bo to nie ma sensu przy tym jak jest ubita, a w końcu głównie po to kupuje się takie spodnie. Zresztą to zarzut nie tylko do Lidla, ale każdej firemki sprzedającej ciuchy na rower z tandetnymi wkładkami, jak np. 4F albo Decathlon w seriach niższych niż 520. Szkoda czasu i kasy, ale to każdy musi się przekonać na własnym tyłku. Analogicznie jak z „softszelami”, póki sobie jeden z drugim sauny nie zrobi, to będzie piał z zachwytu jakie tanie i fajne ;)

Wiesz ale jest też kwestia wygody samego siodełka, akurat moje na tyle jest dobre że wkładka w spodenkach nie odgrywa dużej roli. Gąbka z lidla czy wkładka z wymienionych przez ciebie 520 to powiem ze  w lidlowych nawet wygodniej się mi jeździ bo wkłądka jest cieńsza. 

A akurat rok temu równocześnie z lidlowymi kupiłem 520'ki z decathlonu z tą niebieską wkładką i używam ich na zmianę z tymi z lidla. I generalnie jedne i 2 wkładam tak samo chętnie więc chyba niespecjalnie się jak dla mnie różnią poza krojem - 520 są nieco dłuższe. A jak mi w końcu z novatexu przyślą te ich topowe gacie to może wtedy w końcu poczuję różnicę albo i nie...

Edytowane przez kris750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam pulsometru lidlowego od bodajże 2-3 lat. Za taką cenę całkiem spoko sprzęt. Potwierdzam że pojawiają się problemy z parowaniem, rozwiązaniem jest lekkie nawilżenie opaski piersiowej i wymiana baterii. Przez cały ten czas działał fajnie, biorąc pod uwagę że przez przypadek spadł mi na kafelki z całkiem niezłą siłą. Przestał tylko piszczeć, a dalej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie jak się skończy paliwo to też go reklamujesz? :) heh

Pominąłem informację o wymianie baterii, bo jest to oczywista czynność w takich sytuacjach. W produkcie z lidla nie sprawdza się...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez boozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem, że to nie giełda, ale gdyby ktoś był zainteresowany  koszulką z lidla  na rower to chętnie sprzedam w rozsądnej cenie. Nowa z metką rozmiar S. okazała się za ciasna :) chyba, że ktoś ma M a chce S to zamiana możliwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie o cenę. Buty są "normalne" - plasticzane od góry do dołu ale przyzwoicie wykonane od strony jakościowej, dobre w kroju i w miarę dają radę. Stosunek jakości do ceny zdecydowanie wybija sufit. 

Oczywiście rowerowe firmy robią lepsze, tylko za inne pieniądze.

 

PS: żeby jakichś niedomówień nie było, to precyzuję: jak chcesz kogoś wkręcić w rower i pierwsze kliki to są genialne; jak chcesz jeździć rekreacyjnie to są bardzo spoko. Jak szalejesz gdzieś wyczynowo i nie są to Twoje pierwsze buty, to ratuje Cię "prowizoryczny" zakup za ułamek ceny markowych, jeśli nie masz pieniędzy - jeśli masz to pójdziesz po coś innego (albo i tak kupisz awaryjnie jako rezerwowe, gdy podstawowe schną albo się rozwalą).

Edytowane przez Hetman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...