Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Może to jeszcze zależy od tego w którym miejscu są bloki a to zależy od nogi kolarza. U mnie jest kiepsko, jestem rozczarowany i myślę nad wymianą systemu SPD na inny, w którym nie będzie takiego problemu.

Edytowane przez bugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja akurat mam negatywne wrażenia jeśli chodzi o pompki z Lidla. Dostałem kiedyś tę nożną i po trzecim czy czwartym użyciu zdechł mechanizm zaciskający końcówkę na wentylu. I generalnie jest niewygodna w użyciu przez swoją lekkość i miniaturowość. Kumpel miał z kolei ręczną stacjonarną, która bardzo mocno chwalił, zwłaszcza że kosztowała jakieś grosze - do czasu. Ta sama awaria co w mojej nożnej. Niestety, jakość jest taka se, co widać jak się to weźmie do ręki.

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłogową z Lidla i nie ma opcji napompować 8 barów. Przy 6 sześciu już jest problem, bo zaczyna puszczać powietrze gdzieś na dole i w ogóle wrażenie jest takie jakby wybuchnąć miała. Guma w końcówce do zaciskania na wentylach jest chyba ze starej opony, bo jej żywot jest naprawdę mizerny - ciężko założyć, a potem ciężko zdjąć żeby powietrze nie uciekło...

Manometr na początku praktycznie nie działał. Rozebrałem i okazało się, że jest poskładany zupełnie na sucho. Mechanizm megaprosty, więc nasmarowałem wszystko. Działa, ale jest praktycznie nie możliwy do wyskalowania - pokazuje bardzo orientacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

używa ktoś pompki która będzie w tej ofercie oraz spodenek z pampersem męskich?

jakie doświadczenia macie?

kolega maodenki  i sobie chwali,jeździł kilka razy i mówi ,że nie czuje żadnego dyskonfortu ...kupił po przecenie za 15zł :)

wiem,że było już klepane nie raz ale może jest teraz jakaś różnica w przedmiotach ,chociaż by pompce bo spodenki wyglądają identycznie.

z góry dziękuje

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompką z ostatniej gazetki napompowałem parę piłek ale jak chciałem oponę w rowerze to się zepsuł zamykacz przy końcówce, więc oddałem... a czy okulary to coś możliwego... bo pamiętam że kiedyś kilka edycji wcześniej chyba były chwalone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ale ja wybieram się po rękawiczki i koszulkę (pewnie i tak jej nie kupię bo rozmiarówka ich to pomyłka), a Wy ? 

Rękawiczki są w porządku, więc ja też się chyba wybiorę po kolejną parę (aktualne zaczęły się lekko pruć na szwach, ale jeżdzę w nich drugi sezon, więc stosunek wytrzymałości do ceny jest dość atrakcyjny i akceptowalny). Nad koszulką również się zastanawiam (bo z tego co widzę mają suwak na całej długości i kieszonkę zasuwaną), ale wszystko zależy od tego czy rozmiar będzie pasował (nie jestem suchoklatesem, ale lidlowe M są zwykle na mnie za duże - zobaczymy jak będzie z S).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co się stało z lidem, parę lat wstecz ta rozmiarówka była ok, ciuchy mam do dziś (koszulki) i są naprawdę super. Chyba jakiś czas temu zmienili dostawcę i stare rozmiary poszły się... 

Rękawice to też idę dlatego że moje aktualnie się powoli rozchodzą a za 16 zł to nie ma co narzekać. 

Byłem dziś w lidlu i widziałem pompki stacjonarne, wydają się względne po wstępnym obmacaniu ale skoku jakościowego do tej z poprzednich rzutów nie ma, poza tym cena też robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...