Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

też czytałem słabe opinie o urządzonku do czyszczenia łańcucha... ale przy ostatniej ofercie zakupiłem gdyż sam się chciałem przekonać... no i się przekonałem raz tylko spróbowałem... więcej już tego nie używałem... naprawdę polecam rozkuć szejkować moim zdaniem i szybciej i efektywniej nie ma co się bawić tym urządzonkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Holandii oprócz akcesoriów i odzieży dla ,,pro'' rowerzystów znajduje się również koszulka z logiem lidla i drużyny Quick step uwaga uwaga w cenie 50 i 60 euro :P tylko czy cena pójdzie w parze z jakością szczególnie jeśli chodzi o spodenki :) podobne spodenki tylko bez loga lidl ale z Quick step i ta sama wkładka widziałem za 340zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu, w Niemcewie od czwartku kolejna oferta rowerowa, tym razem z produktami z nowej linii Crivit PRO. U nas ta linia zadebiutowała w ub. tygodniu butami biegowymi "pro". Czy u nas też będzie"pro" rowerowe, nie wiadomo. 

Niemiecka oferta: http://www.lidl.de/de/keine-strasse-ist-zu-lang-ab-28-04/c16863

owo "pro" objawia się m.in. tym, że w spodniach rowerowych mamy wkładkę z Collmaxu i żelu (co jest postępem w stosunku do obecnych wkładek, z samego coolmaxu): http://www.lidl.de/de/crivit-pro-herren-fahrradjumper/p217804

Oferta jest już dostępna w sklepie on-line

 

W ofercie jest też sprzęt "brandowany" przez Ettix-Qick Step: http://www.lidl.de/de/vermarc-etixx-quick-step-limited-edition/c16864#theme2

Spodnie pewnie mają lepszą wkładkę (napisano:3D-Sitzpolster), ale jazda z logiem Lidla na d... jest raczej dla hardcorowców ;) : http://www.lidl.de/media/product/0/2/1/5/6/7/7/vermarc-profiradhose.jpg

 

Edytowane przez Crah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi raczej o kupno odzieży w barwach zespołu który sponsoruje Lidl. Zrozumiałe, że zespół ma duże logo sponsora (choć część ciała na której jest eksponowane ma swój wymiar), więc odzież w jego barwach bez loga też nie może się obyć. Pytanie, czy "zawodowcy" jeżdżą dokładnie w takich samych ciuchach, czy też tylko w tak samo "malowanych" i jak ma się to do jakości tego co jest oferowane przez Lidla (cena np. za spodenki - 55 ojro, to już poziom za który można kupić coś w miarę przyzwoitego i markowego, czyli ile w cenie jest jakości, np. wkładki, a ile "barw" Lidla). Ciekawy jestem tej wkładki w "zwykłych" spodenkach nowej serii Crivit PRO bo podobno ma "żel", a cena jak na "żelowe" jest dość atrakcyjna (17 ojro = ok. 73 PLN) i ciekawe czy "PRO" będzie też w polskiej ofercie (obecnie w polskich sklepach jest "PRO" biegowe, ale d... nie urywa). Jak uda mi się nawiedzić germański Lidl i pomacać "rowerówkę PRO" to podzielę się wrażeniami>

Edytowane przez Crah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Lidlu kupiłem plecak rowerowy Crivit. Ma pojemność 18 litrów. Niby jakiś system wentylacji jest, ale cudów nie oczekuję. Pasy na klatce piersiowej i na biodrach są. Duża komora przedzielona jest przegródką, mniejsza już nie. Jest jeszcze mała kieszonka na dokumenty czy telefon oraz dwie siateczkowe kieszonki na bidony. Do tego kieszonka z pokrowcem.

Powiem tak, tego plecaka mam zamiar używać tylko dwa razy w roku podczas wyjazdów do Świeradowa. Na treningi mam mały plecak B'Twin, który jest jednak zbyt mały na takie wyprawy. Myślę, że w nowy spakuję się już bez problemów. Jeśli nawali, to łez ogromnych wylewał nie będę, bo zapłaciłem za niego całe 39 zł.

Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei:

- suwak ma tendencję do łapania za każdym razem materiału, co niezmiernie wkurza jak chcesz go szybko zapiąć

- po pewnym czasie suwak zaczyna się rozłazić

- szybko puszczają szwy trzymające materiał oddzielający mniejszą kieszeń od dużej komory

- wentylacja pleców w sumie żadna

 

Kupiłem toto bo potrzebowałem czegoś na szybko i tak już drugi rok mu idzie, ale już rozglądam się za czymś większym i solidniejszym. Ponownie na pewno bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz go ze sobą podczas każdej jazdy? Tak jak pisałem, mi będzie służył tylko dwa razy w roku przez parę dni, więc jak się na pierwszej wyprawie nie posypie, to już będę zadowolony ;)

Na wentylację nie liczę, wszak to nie Camelbak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, kupiłem chyba do podobnych celów jak Ty, bo pakuję się w niego przed maratonem czy czasem na siłownię jak nie chce mi się zabierać większej torby. Także jazda z nim tylko w celu czysto transportowym, do jazdy w terenie używam innego, mniejszego plecaka z bukłakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...