Skocz do zawartości

[Rower] do 2000zł.


scur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę kupić rower który będzie mi służył na dojazd do pracy ok 16km, oraz na pobliskie lasy i górki, których w mojej okolicy nie brakuje :) Mój wzrost 182cm, 87kg wagi. Cena jaką mógłbym wydać to ok. 2000 zł. Zależałoby mi aby rama miała możliwość mocowania fotelika + w przyszłości dalszego rozwoju. Chciałbym również aby rama była bardziej rekreacyjna niż sportowa ze względu na problem z plecami. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli bardziej rekreacyjnie to cross np taki northec http://allegro.pl/rower-northtec-caledon-28-db-nowosc-2015-i5683181926.html

Jak na tą cenę to dobrze wyposażony. Rower ten nadaje się do jazdy po utwardzonych ścieżkach leśnych,polnych,asfalcie.

Jeśli szukasz czegoś bardziej terenowego (jakieś kamienie,korzenie,błoto) to coś z kategorii mtb.

Co do fotelika to nie mam zielonego pojęcia czy da radę zamontować.

 

Edytowane przez mmisiek9612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sklepie przymierzałem orkana 4.0 2015, sylwetka jak na crossa bardzo pochylona (rama 19), na dodatek te cienkie opony jakoś mnie nie przekonują do tego typu roweru. Myślałem o cube aim disk 29 (czytałem, że cuby mają rekreacyjne ramy) niestety nie mam możliwości przymiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...