Skocz do zawartości

[Warszawa] gdzie duży wybór siodełek


dawoj

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

Gdzie w Warszawie jest duży wybór siodełek? Byłem w kilku sklepach, mają zwykle po 10 modeli, albo mega-szerokie albo "pro" po 300zł. Szukam czegoś średnio-twardego, żelowego i z dziurą (albo głębokim rowem), o szerokości 140-150 mm; nie chciałbym wydawać więcej niż 150zł (ale jeśli nic takiego nie znajdę, jakoś przeboleję 200zł). Masa nie ma znaczenia.

 

Zakup przez internet raczej mnie nie interesuje - chciałbym najpierw obejrzeć i pomacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki wszystkim za odzew.

 

Wszędzie wybór był marny (chyba dlatego, że jest po sezonie), a na dodatek koniecznie chciałem z dziurą. W AirBike na KENie Pan odradził mi siodło, które chciałem już kupować z braku laku - i za to należy mu się pochwała, bo mógł się nie odezwać, że to nie do moich zastosowań, i sprzedać.

 

OT:

Ostatecznie kupiłem na Allegro. Sportourer Garda Gel Flow. Chyba lekko przesadziłem z szerokością, ale ulga dla prostaty nie do opisania :-). Na poprzednim po 40km nie mogłem już siedzieć, na tym (280km w trzy dni) zero dolegliwości "uciskowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...