Skocz do zawartości

[pedały] zakupiłem tanio super lekkie platformy


popo00

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dziś doszły te pedały -  są świetne  !

 

Rdzeń ze stali cro-mo , więc nie ma mowy że są "niebezpieczne" jak tu wyżej kolega sugerował.

Wykonanie bardzo dobre - kawał solidnej roboty że tak powiem.  Trzymanie buta - super.

Waga 210 g komplet. Plus niebanalny wygląd  - jednym słowem u Chińczyka warto kupić :) U nas podobne chodza za 120pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rdzeń ze stali cro-mo , więc nie ma mowy że są "niebezpieczne" jak tu wyżej kolega sugerował.

 

moj neco wp 101 os Cr-Mo  ;-) Start z zielonego swiatła w miescie,

W życiu piachu nie zaznały, nawet uderzenia, chyba ze może przy wstawianiu w stojak.

post-168323-0-13153900-1444134053_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90-95kg przy wzroscie 190cm.... Ta oska jak sie jej przyjrzalem  w mieiscu pekniecia wygladała jakby był problem z odlewem, struktura nie wgladala jakby byla jednolita. Z zewnatrz wszystko wygladalo cacy. Tak czy siak nie kupuje juz nic od NECO ;-) Zdjecia i opis wyslalem do producenta, niesety nie odpisał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Dziś doszły te pedały
 

 

I jakie wrażenie po półtora miesiąca użytkowania.

 

Pytam ? z ciekawości bo sam wczoraj zamontowałem sobie takie coś.

 

10wjv2h.jpg

 

206bfcy.jpg

 

I po tym co poczytałem wczoraj i dzisiaj, zastanawiam się czyby nie zacząć już szukać czegoś innego.

 

jka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co mozna się przyczepić to na miękkich i cienkich podeszwach czuć piny pod stopami,

 

 

 

Dzięki za podpowiedz- ta uwaga o podeszwie i pinach na pewno mi się przyda.

 

 

trzymanie b.dobre,

 

 

Ja dzisiaj miałem buty jakie kupiłem ze 2 tygodnie temu i za dobrze z tym trzymaniem nie było, muszę pomyśleć o innych butach bo te moje to chyba jednak bardziej pod bloki są. 

 

 

lekkie,  

 

 

 

Fakt lekkie są moje ważą tyle.

 

15n1yms.jpg

 

 

 

 

tanie,

 

 

Ja kupowałem w kraju to już przelicznik :( nie byl taki dobry jak u 'chińczyka"  

 

 

ładnie wyglądają,

 

 

 

Moje po pierwszej dzisiejszej jeździe (42 km.) już tak ładnie nie wyglądają :) coś za szybko mi się ta powłoka zdarła.

 

vr3aqg.jpg

 

Musze sobie w jakiś sposób poznaczyć który prawy a który lewy :)

Nic chyba będę jeszcze szukał czegoś innego.

 

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Też kupiłem platformy od Chińczyka. Kactus model 22c, waga 218g. Na oko wydają się dość delikatne. Do tłuczenia po kamieniach pewnie się nie nadają ale do śmigania po leśnych ścieżkach powinny wystarczyć. Przejechałem na nich 40 km i póki nie mogę im niczego zarzucić. Nawet farba nie zeszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pedały maja trochę ponad 900 km. i już tak ładnie nie wygładzają, materiał z jakiego są zrobione jest miękki podatny na uszkodzenia, a i "ruda" zaczęła je atakować.

Teraz wiem ze szkoda było nawet tych 113 zł na nie.

 

fx8r2o.jpg

 

6i88xz.jpg

 

W ich miejsce kupiłem na OLX używane HT i też wtopiłem, gość takie fotki zapodał że tylko brać.

A rzeczywistość pokazała coś innego.

 

2istrhs.jpg

 

Takiej fotki to już nie pokazał :(

254vww5.jpg

 

 

I o tym że pedały maja luzy to się słowem nie 'zająknął" ba w tym to nawet ta zaślepka jest tak zjechana że jej nie szło odkręcić.

 

2h7m713.jpg

 

Kto tanio kupuje :( kupuje 3x.

 

 

jka 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...