Skocz do zawartości

[warszawa] Serwis rowerowy Warszawa-Wawer bądź Gocław


angelhod

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj nazwę, bo ja znalazłem tylko jakąś "Rowerownię" na Kajki z holendrami, a nie o to zapewne chodzi.

 

W Starej Miłosnej jest serwis "Cyklon", robili mi tam koło. Zrobione dobrze, oprócz tego że założyli srebrne szprychy zamiast czarnych, więc polecam dopilnować żeby wszystko zostało zanotowane jak trzeba ;) Ogólnie polecam, w przeciwieństwie do serwisu z Kabat (Mielczarskiego 1), w którym nowe koła zostały zaplecione albo przez nowicjusza, albo po pijaku. Takich różnic w napięciu sąsiednich szprych to jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja polecam GT Polska na Grochowskiej.

Co do beatbike - smarowalem piasty. Tylna niedługo po serwisie się rozkrecila. Poprawialem w innym serwisie i po przejechaniu 500km spokój. Gość źle ją skręcił. Niestety mimo wiedzy ma problem z jakością. Ja mam mieszane uczucia co tego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon Giant na Samolotowej. Wbrew pozorm servisują każdy rower oprócz marketowców a cennik mają jak w serwisie garażowym.

Polecać siebie nie wypada bo można jeszcze popaść w samozachwyt ale u mnie także jest serwis rowerowy od kilkunastu lat. Jak do tej pory reklamacji nie było. ;-) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się chce jechać to w Józefówie masz Auto Kowalczyk, bardzo dobre ceny ( zarówno za usługi jak i sprzęt), miła obsługa z którą można pogadać, ogólnie od kiedy znalazłem ten sklep to chodzę tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...