Skocz do zawartości

[amortyzator] kolekcja Suntour 2016-2021


ACTIVIA

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie było bo nawet nie zdążyłem ich wprowadzić na stronie a już się sprzedały

Wersja 2015 pod oś 15mm dzieliła się na XC i TR zaś teraz odzielili te wersje

 

Kolekcja 2016

Wersja XC - amorki pod oś 9mm

Wersja TR - amorki pod oś 15mm (cena sporo ponad tysiąc złotych)

 

Kolekcja 2015

Wersja XC - amorki pod oś 9mm lub 15mm

Wersja TR - amorki pod oś 15mm

 

Mam w kolorze czarny połysk

SF5-EX9-T-RLRC-3-L.jpg

Edytowane przez ACTIVIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać Axona do Epixona

 

AXON - Skok do 100mm, zacisk 15QLC  tytan, jedną rurę goleniowa ma krótszą od drugiej co daje mniejszą wagę, Wszystkie wersje axonów mają koronę hollow

Epixon - Skok do 140/150mm, zacisk 15QLC stal/Alu, Rury goleniowe ma tej samej długości. Epixony z koroną hollow to tylko wersja Elite

 

RÓŻNICY POMIĘDZY EPIXONEM 2015 A 2016 NIE MA ŻADNEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystkie Raidony kupowane u mnie maja gąbki filcowe ze względu tego że mam darmowy dostęp do nich bo fabrycznie ich nie dają. Trafiały mi się Raidony z gabkami już wsadzonymi lecz to były już chyba same okazy. 

Waga Raidona jest zależna od rozmiaru koła oraz sterówki natomiast rury goleniowe są takie same czyli taka sama anoda co w Epixonach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście że lepsze są raidony ze sterówką ALU lecz z producentem jest róznie, Nie wiem jak teraz będzie w nowej dostawie którą będę miał w czwartek bo zamówione sa z ALU sterówką, natomiast w lutowej to miałem ze sterówką CrMo. Natomiast pierwsze modele to wyszły z najlepszej półki przez to wszyscy ci co kupili pod koniec tamtego roku raidona juz z 2016 to mieli aluminiową sterówkę. Co do gąbek olejowych to chodzi o gąbki co są stosowane w rock shoxach, foxach jak do tej pory nic w Raidonach nie dawali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o których gąbkach mówisz, dlatego sie zastanawiałem czy przypadkiem nie ma oleju w goleniach jak w foxie np. Te raidony są chyba najlepszym wyborem do 700 zł. Jak będę wymieniał mojego xcm to już wiem gdzie się zgłosić;)W działaniu amora chyba nie ma różnicy czy kupie z blokadą na kierownicy (jak w xcm) czy na koronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość bubo_bubo

Z miłą informacją was trochę pocieszę że w Raidonach od 2016 zaczęli dawać już gąbki olejowe, Choć jeszcze w nie wszystkich modelach

 

Cześć.

 

Proszę o informację, w których modelach Raidona są gąbki olejowe. W twoim sklepie, niestety nie znalazłem tej informacji. Druga rzecz to rury Alu lub CrMo. Dlaczego Alu są lepsze? I czy przy zamawianiu można zaznaczyć, aby amor był właśnie z rurami ALU ?  Osobiście jestem zainteresowany zakupem Raidon RL-R 26" 1/1/8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...