Skocz do zawartości

Zakup roweru cube


venom6652

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie chciałbym zakupic rower do jazdy ,troche po lesnych drogach, troche po acfalcie,znalazlem taki,

 http://allegro.pl/rower-cube-attention-29-17-licznik-gratis-i5631846328.html

co o nim myslicie czy sie opłaca  i nadaje?        mam 170cm wzrostu i waze jakies 75kilo 

 


kurde asfalcie,sorry zmeczenie  :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ,z tym asfaltem to roznie bo raz jedziemy 5km po asfalcie ,a potem 10km przez lasy,a czasem odwrotnie:)Mam crossa cube cls ltd compa http://www.fahrrad.de/fahrraeder/crossraeder/cube-ltd-cls-comp-black-white-print/233919.html   na alivio w sumie mi wystarcza ,i sam nie wiem czy go zmieniac ,jaka bedzie roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być rożnica w działaniu manetek, lepsza płynność w zmianie biegów, większa niezawodność i kultura pracy ale nie spodziewałbym się rewolucji, zmiana będzie ale nie o 180 stopni.

 

Ja zmienianiąc tego Cube'a wolałbym dozbierac do czegos lepszego.

 

I zmieniając crossa na MTB poczujesz różnice w jeździe asfaltem, na niekorzyść MTB.

 

 

PS Przeczytaj regulamin podforum i zatytuluj wątek zgodnie z jego założeniami (cena w nawiasie kwadratowym)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę zastosowanie nie widzę sensu zmieniać crossa na mtb .  Jeśli nie myślisz o terenowej jeździe w górach to taka zamiana nie ma sensu . Na asfalcie możesz ,, pluć sobie w brodę " , a w lekkim terenie też wielkiej różnicy na + nie poczujesz .

Jeśli jesteś zadowolony z ramy swojego roweru ( tzn  pozycji , geometrii  , rozmiaru ) a chciałbyś mieć lepszy rower to taniej będzie coś w nim wymienić . Np. możesz odchudzić koła albo zmienić amor na powietrzny albo korby na lżejsze a sztywniejsze ... . Tylna przerzutka ( jeśli jest sprawna ) była by ostatnią rzeczą którą doradzałbym zmieniać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...