Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad wyborem jednego z tych 2 rowerów Kross level b9 2013 lub canyon yellowstone 6.9.Moje preferencje rowerowe to jazda szybka i jak najwięcej pod góre, jeżdżę około 40km dziennie.Mój wzrost 185cm.Waga 77kg.Proszę wziąć wszystko pod uwagę podzespoły założone w obu rowerach wage itp:. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale nadal nie widać potrzeby pytania się , skoro pytający wybrał dwa rowery, to zna ich specyfikację, zna cenę,zna warunki gwarancji, wymiany, ewentualnych zmian w osprzęcie podłóg specyficznych potrzeb samego nabywcy. Niech pytający bierze co jemu pasuje a nie to co "mówią" eksperci w internecie ogólnoświatowym (zapomniane obecnie słowo ), dziś nazywane globalnym.
Jak pytający chce wjeżdżać szybko pod górkę to wiadome, że lżejszy lepszy. A który bardziej wytrzymały to inna sprawa.
Zresztą nie wiadomo na jak długo ten rower, czyli rama, ma wytrzymać  - jak na dłużej to oczywistym,że bardziej wytrzymałe. Jak do ścigania się z wiatrem to możliwie lekkie zwane tutaj wylajtowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dobrym wykonaniem ramy to bym się kłócił ale spoko kazdy ma swoje zdanie. Tylko po co komu carbon i 2 kg amor troche bez sensu. Rower do tuningu i wlozenia dodatkowej kasy w celu zbicia wagi. To juz wolał bym odrazu kupic drozszego canyona na carbonie i nie bawic sie z tym krosem i strata gwarancji na ta wspaniała weglowa rame przy modernizacjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto dołożyć parę stówek i kupić tego https://www.canyon.com/pl/mtb/grand-canyon/grand-canyon-al-slx-7-9.html Rama mimo że aluminiowa ma wszystkie najnowsze standardy (sztywna ośka, wewnętrzne prowadzenie linek, taperowana główka itd.) Osprzęt też niczego sobie. Tylko nie wiem czy rozmiar L będzie odpowiedni niech się inni wypowiedzą, bo ja należę do tych niższych wzrostem i nie patrzę na ogromne ramy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...