Skocz do zawartości

[Wymiana amortyzatora] Warszawa Bemowo


mdabro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

planuję wymianę wymianę sztywnego widelca na amortyzator. Czy możecie polecić jakiś warsztat godny zaufania (zrobią dobrze i nie zedrą skóry) na Bemowie lub w na Woli? Wiem, że zdaniem wielu z Was to proste, ale z różnych powodów nie chcę robić tego sam.

 

Pozdrawiam, Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower to stary unibike viper. Na samym początku był z amortyzatorem (ale słabym), potem ze sztwnym, teraz chcę aby był znowu z amortyzatorem. Myślę więc, że geometria to mu sie pogorszyła na sztywniaku a teraz wróci do normy.

 

Pozdrawiam, Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tamtych okolic, ale dlaczego nie chcesz sam zamontować? W serwisie policzą ci pewnie z 50zł albo lepiej za robotę, która zajmie z 10-15min. Jak masz amorek, to nie ma co się rozdrabniać, tylko montować. Tam nie ma nic, co dałoby się zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się od niedawna serwisuję w AleRower na Kazubów, to równoległa do Powstańców Śląskich, pomiędzy Lidlem przy krzyżówce Powstańców z Górczewską, a wiaduktem nad trasą S8. Byłem u nich póki co dwa razy i ceny OK, tempo i jakość serwisu tez oceniam pozytywnie.

 

Cennik serwisowy: http://www.alerower.pl/info/serwis-rowerowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Napisano · Ukryte przez anarchy, 2 Października 2015 - Do wyjaśnienia.
Ukryte przez anarchy, 2 Października 2015 - Do wyjaśnienia.

Dobry serwisant pracuje od lat w sklepie SPORT SET na Woli przy Obozowej 95 - dobre ceny komponentów, szybko i solidnie - a z ceną serwisu zawsze można się dogadać. Z tego co się orientuję handlują Suntourem, RST i Rock Shoxem.

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...