Skocz do zawartości

[do 1500] cross transrower, dostępność, który sklep i kiedy kupić?


KSX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25letniego rometa "mtb" 26cali.

Jestem zielony, ale przeczytałem sporo nt wyboru roweru - ma być cros 28 od transrowera w cenie do 1500 chętnie full alivio, nie wiem, czy odczuję różnicę w stosunku do klasy o oczko niżej w cenie ok 1000 na acera?

kands, lazaro, spartacus, scud, remiro... (chyba wszystkie są od TR?) 

Nie ma być biały, choć scud pół czarny/pół srebrny lub pół czarny/pół biały jest fajny.

Wzrost 178, rama w planie 19.

Rower będzie używany niewiele, tylko rekreacyjnie, może raz na tydzień, może raz na 2 tyg. Kupuję z myslą o tym, żeby posłużył mi 20 lat... wiem, wiem, trudno zrozumieć...

Pytania:

1. Czy macie wiedzę nt tego, czy transrower kończy pracę w sierpniu i już nie będzie produkował rowerów do lutego? marca? przyszłego sezonu? Moje pytanie dąży do tego, czy te rowery (nowe dostawy, bo czarne się kończą) będą jeszcze dostępne we wrześniu/październiku i czy "po sezonie" będą dostępne w niższych cenach?

2. Czy macie jakies typy sklepów, gdzie te rowery kupić? Poza allegro znalazłem infinitybike i rowerynajtaniej, czy są sklepy znane z obniżek i promocji posezonowych?

3. Czy może romet orkan 3/4, unibike, kross - może tutaj mam większe prawdopodobieństwo przecen (produkcja ciągła do zimy?) i stosunek ceny do wartości okaże się lepszy niż transrower?

4. Czy ktoś byłby łaskaw wytłumaczyć mi praktyczną różnicę w wygodzie? między użytkowaniem acera a alivio?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...