Skocz do zawartości
  • 0

Cube cross 2015


Gość Ada_s

Pytanie

Witam

 

planuję kupić rower CUBE cross z 2015 r. Cały czas zastanawiałem się nad Kross Evado 6.0, ale jakoś Cube bardziej do mnie przemawia (i tu proszę o pomoc, Cube ma dużo lepszy osprzęt?). Różnica w cenie to 500 zł warto zatem dopłacić do Cuba czy ten Kross w zupełności mi wystarczy? Zaznaczam, że bardzo dawno temu (kilkanaście lat) skończyłem przygodę z rowerem a chcąc jakoś aktywnie spędzać czas pomyślałem o kupnie roweru. 

Plany mam takie aby jeździć nim codziennie zakładam 10-20 km. Raz w miesiącu (może częściej jak czas pozwoli) jakieś dłuższe trasy ok 50 km. Podłoże po którym zamierzam jeździć to w ok 70-80% ścieżki rowerowe + ulica, reszta drogi szutrowe, ścieżki leśne. Moje wymiary 110 kg/186 cm co do Cuba proszę również o potwierdzenie czy rama 58 będzie odpowiednia.

 

Pozdrawiam rowerzystów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

W kwietniu tego roku kupiłem 2 rowery (1 - kross evado 4.0 2015 dla taty w prezencie miałem okazję, 2- cube cross 2015 dla siebie), także moje wrażenia z jazdy rowerami są takie, że wygrywa cube komfort lepszy i rama mocniejsza (takie miałem odczucia), w miarę cichy (pomimo lepszego osprzętu od evado 4.0.). Na cube bardziej odpowiada mi też rama (w evado górna część ramy nie jest owalna) i nie żałuje wydanej kasy bo się wahałem czy tyle wydać na rower (rozważałem wcześniej kupić kross evado 6.0 2015 i cube nature pro 2015 - rowery troszkę tańsze). Odnośnie cube mam ramę 54 (wzrost 179cm i 79kg) - także rozmiar 58 powinien być dla ciebie ok. Jedyną rzeczą do czego mogę się przyczepić do cube i wyczytałem też to na innym forum rowerowym to pedały rowerowe, otóż po 4 miesiącach w jednym z nich zaczęło coś pukać podczas jazdy i musiałem wymienić. Także gdybym jeszcze raz miał okazję kupić rower to wziąłbym cube. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...