Skocz do zawartości

[do 2000] Rower MTB


digbick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

w związku z tym, że zaczynają się zniżki to zaczynam rozglądać się za nowym MTBkiem. Przyznam, że trochę wypadłem z obiegu i obecnie zastanawiam się Rometem:
http://allegro.pl/rower-romet-rambler-6-0-26-2015-wyprzedaz-i5610428166.html

 

ale jestem otwarty na inne opcje. Chodzi o rower górski, ale którym będę się także poruszał po mieście (dojazd do pracy)

ps. Mam 185 cm wzrostu i zastanawiam się nad rozmiarem ramy. Lata temu jeździłem fr na sztywniaku i lubiłem małe ramy (16) i zastawiam się czy 19' Rometa nie będzie za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Romet jest całkiem w porządku, ale zniżki dopiero się zaczynają i być może warto poczekać do zimy. Wtedy za te pieniądze można będzie dostać rower z powietrznym amortyzatorem jak rok temu, ale z drugiej strony rama 19' to dość popularny rozmiar i może szybko znikać.

 

Co do rozmiaru właśnie to 19' będzie jak najbardziej odpowiednia w tego typu rowerze dla Ciebie. Rama 16' to albo w rowerze dla dziecka, albo do skakania, bo na 100% brakło by Ci sztycy do prawidłowego ustawienia siodła, a rower byłby tak krótki, że za nic nie było by Ci wygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest taki rower jak podpowiada Google to musisz mieć blisko do pracy, bo to nie jest rower do jakiejkolwiek dłuższej jazdy :yucky:

 

To jest zupełnie inny typ niż ten Romet dlatego tak duża różnica. Odwiedź jakiś sklep i się przymierz to zobaczysz - noga w dole przy pedałowaniu ma być prawie prosta, a na Twoim rowerze to jest niemożliwe do osiągnięcia prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Rambler bez obawień? Czy jakieś inne propozycje "na teraz"?

 

Jeżeli Cię zainteresuje to zastanawiam się nad zmianą MTB na szosę.

Mam Radona ZR Team z symbolicznym przbiegiem. 18"

Amor - Reba

Napęd XT/SLX, korba Shimano Hollowtech

Hamulce hydrauliczne Hayes

Kosztował nowy 4000. Z przebiegiem około 800km i stanie niewiele odbiegającym od nowego mogę sprzedać za 2300

IMAG0262_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...