Skocz do zawartości

[pogadajmy] Jakie macie hobby poza rowerem?


99Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

moim hobby w ostatnim czasie ( 7 lat ) jest moja mała wiecznie nie zadowolona córeczka ..... :)

To ta z Awataru ?

 

Moje hobby to jedzenie. Nic tylko bym jadł i jadł. Dobrze że mam szybką przemianę materii więc mogę się opychać non stop :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie łatwe bo wachlarz zainteresowań przeogromny,od kucharzenia przez naturę a na sztuce kończąc,kiedyś brała mnie motoryzacja ale dziś jak mam wsiąść do auta to robię to z niechęcią a kiedyś to jeździłem "ciekawie",no ale z wiekiem nam się zmienia,wiecej wydaje na serwis rowerowy(to co sam nie robię a robię wiele przy rowerze)niż na serwis auta no i moje rowery są nowsze od mojej starenkiej toyoty jeszcze na czarnych blachach heheh,pozdrawiam wszystkich:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hobby poza rowerem... rolki !  :w00t:

Może jest tutaj ktoś z podobnymi upodobaniami ? Patrząc na różnego rodzaju opinie i porady, chociażby http://www.biomedical.pl/aktywnosc-fizyczna/jazda-na-rolkach-6494.html widać, że jest trochę podstawowej teorii do ogarnięcia. Kontuzje tutaj niestety częste.... A ja po prostu je ubieram... i jadę! :) Ktoś również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ta rowerki, z pasji do zawodu, ale co poza tym, a no kiedyś wspinaczka, ogólnie pojęte aktywności związane z linami, zjazdy, wspinaczki, skoki, eksploracje etc. To kiedyś, do wypadku ... po wypadku muzyka, nie, nie słuchanie, granie :D Grywam sobie na gitarze, akustycznej czy elektrycznej, oczywiście amatorsko, za stary koń jestem by się nauczyć dobrze grać.

 

No i te 2 zajęcia obecnie pochłaniają mi większość czasu i pieniędzy :P A jak nie mam ochoty na jazdę ani na szarpanie strun ... siadam przed dobrym RPG :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...