Skocz do zawartości

[rower][do 4000] Romet / Focus, długi ogon


grzybston

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanizacja.

 

Wytypowałem dwa jednoślady, jednakże obydwa mają dosyć długi ogon.

 

Focus Black Forest 29r LTD 2.0: http://rower.com.pl/focus-black-forest-29r-ltd-2-0-30-biegowy-493729

cena na stronie, 3.8k  ogon 447mm

 

Romet Rambler 29 ER R-Line 6.0: http://www.romet.pl/Rower,RAMBLER_29ER_Rline_60,10,485,613,13745,2014.html

mogę wyrwać nówkę za 3.9k  ogon 455m

 

Rozumiem, że to sportowe wynalazki, ale który z nich sprawdzi się bardziej turystycznie, ewentualnie co innego solidnego i bardziej turystycznego można znaleźć w tematowym przedziale cenowym ?

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam r-line 5.0 i jeździ się bardzo wygodnie. Mam go w rozmiarze M sylwetka jest dość wyprostowana mi to nie przeszkadza, często jadąc na jakiś wypad z dzieckiem przesiadam się na 26 cali bo tu mam fotelik a rometem jedzie żona. Twierdzi że to najwygodniejszy rower jaki mieliśmy a kilka ich było, jednak to  porównanie tylko do 26. Ja jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

 

Tylko długi ogon powstrzymuje mnie przed Ramblerem. Naczytałem się na FR różnych negatywnych informacji na ten temat i waham się.

 

Raczej nie planuję wyczynowych podjazdów/zjazdów, ale chętnie wspinam się na krawężniki i tę kierownicę trzeba jakoś poderwać [ jazda scieżką rowerową wzdłuż drogi - krawężniki, wjazdy na posesje itd ].

 

Chyba nie mogę już zmienić nazwy tematu, patrzę też Cube LTD Pro 2015, ogon 438, ale słabszy osprzęt szczególnie hamulce [M506].

Nie wiem, może uda mi się wynegocjować w sklepie podmiankę na SLX, tylko to kolejna dopłata, a już i tak przekroczone 4000 przy tym Cube.

 

Może ktoś rozstrzygnąć zasadność wyboru Cube LTD Pro [ogon 438] względem Ramblera [ ogon 455 ] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...