Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

...aż się wzruszyłem  :thumbsup: Brawo! Zamek przystebnowany mistrzowsko!
1. puść taśmy pod pancerzami a nie nad - będzie stabilniej
2. na podsiodłowej jak masz taśmę trzymającą - jeżeli masz spryt i chęci do środka się dostać - wszyj drugą choćby cienką wyżej na wysokości zamka - zrozumiesz jak zaczniesz ten zamek otwierać/zamykać ;) Inaczej ciągle będzie Ci się ta torba tam zwijała i naciagała. 
3. I nie wiem czy nie przeszył bym raz jeszcze wężej żeby była ciut mniejsza od dziury w ramie - wtedy dużo lepiej leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak, bo nie widziałeś szwów z bliska  :devil: Rzepy pójdą pod pancerze, jak najbardziej, tylko będziem ściągać do poprawek (jutro) i nie chciało mi się babrać. Rzep na wysokości zamka - jedna rzecz, o której nie pomyślałem. Co do wielkości, to jak się wsadzi cokolwiek do środka to jest lepiej, ale faktycznie mogłaby być ciut mniejsza. 

 

Do Sowy jeszcze parę dni, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Piękne ale w świecie realnym (nie puszczonym prze filtry instagrama) smutne jest, że taka marka do szosowych rowerów wzięła dla siebie tak nieszosowy produkt jak przednią torbę Apidury...
Bo w lekkim terenie to też nie bardzo się sprawdza :)

14480553_1279739918725234_59794655726085


(a będąc uszczypliwym :devil: nieźle im majdają te podsiodłówki na boki :) Szczególnie, że wiele tam nie mają )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chociaż jeśli nie szyjesz w stanach, ChRL albo Italii do dla hamburgerów z takiego Rajadajwista chyba nie istniejesz

 

John był na targach w berlinie i nie było problemu żeby podać mu rękę i pogadać (co uczyniłem) także myślę że można i tam zaistnieć jeśli ma się z czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

krótka retrospekcja z Ukrainy.
Przejechaliśmy z Puklusem od Borżawy do podnóża Czarnohory poprzez Krasną i Swidowiec grzbietami. Miałem ze sobą Pacmana od Dawida z akcji "wypożycz Pacmana". 
U mnie sprawdził się w 50 %. Od razu podkreślam że pretensji nie mam i wszystkie złe emocje co do niego zostały na tym zjeździe z góry Opołonok w kierunku Tiuszki. Niemniej jednak połamane pancerze i wygięte przewody hamulcowe zepsuły mi pierwszy dzień wspaniałej przygody w Karpatach Ukraińskich. Niestety jakiekolwiek objuczanie rowerów na trasach które pokonywaliśmy nie ma sensu i trzeba będzie zrobić przegląd garderoby i mocno odchudzić co poniektóre warstwy ciuchów. Niemniej jednak w chwili gdy jechaliśmy grzbietami było ok.

Reasumując - górskie szutry, single ok, ale w chwili gdy musisz zrobić hop-hyc na 3 długości roweru albo i lepiej to niestety nie można mieć żadnego ładunku na rowerze który upośledzi manewrowość. I na koniec plus - w trakcie zjazdu bałem się że będe musiał tłumaczyć się Dawidowi z obtarć czy też odkupić Pacmana bo się podrze ale nie znalazłem na nim żadnej nowej rysy.

Foto dla sponsora  - dzięki Anarchy ;)


14481772_942772012496152_824702213172872

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

:bye2: 
ja bym tylko prosił foto na prywatnego, z bliska - jak miałeś to założone - bo nie licząc tej krzywizny na foto zastanawiam się czemu "pogły się kable". Być może nie był do końca prawidłowo ustawiony (wiele osób popełnia ten błąd)
A może naprawdę dla chłopców na ciężkich zabawkach do ostrej zabawy się nie nadaje.

aa... dla potencjalnych chętnych na następne włajaże z pożyczanym - się nie bać, tyrać, ocierać, niszczyć w naturalnym środowisku. Tylko tak można wyłapać wady i poprawić produkt by takich Józków było jeszcze mniej ;)

Ściski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

poprawić produkt by takich Józków było jeszcze mniej

 

tu nie chodzi o "Józków" "Władków" tylko o to że do mocnego enduro na pograniczu DH żadne objuczanie rower się nie nada. Do produktu nie mam żadnych zastrzeżeń. Wykonanie picuś glancuś, ale u mnie nie zdał egzaminu. Może na wycieczki z Xiężną to se takowy zakupię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Bo Ty harpagan jesteś ;)

Black camo (jak ja je kocham). Ściągnąłem je z usa ponad półtora roku temu ale czekało aż niektóre tematy będą zakończone. Na packmana już się załapało. A teraz przyszedł czas na ostateczną wersję leniwcze.

14468407_1283321488367077_37411350949302

14560239_1283315545034338_61466087639985

(co niektórzy widzieli jeszcze samuraia w B.C ale jeszcze chwilę, jeszcze chwilę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam co najmniej jeden rower na którym takie blakamo by się piknie prezentowało... ;)

 

Aczkolwiek nie mogę narzekać, T-Roll w kamuflażu już ozdabia bruksa krampuśnianego. :thumbsup:  

 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...