Skocz do zawartości

[Jawor i okolice] ktoś na wspólne treningi MTB z Jawora?


LegionnaireSowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

 

Cześć.

 

Na ostre treningi aktualnie odpadam bo w sumie dopiero zaczynam przygodę z rowerem ale jeśli byłbyś gotowy zainwestować nieco czasu i podzielić się swoją wiedzą w temacie za jakiś czas mógłbym do ciebie dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śmigam praktycznie codziennie w granicach 1-1,5h po Parku Krajobrazowym Chełmy. Mieszkam w Kłonicach więc mam za płotem ;-) Mam już w miarę rozpracowane trasy, nie jestem w stanie określić poziomu trudności ale chyba porównywalne z tym co jeździłem w MTB Sudety. W każdą sobotę staram się rozgryźć nową dłuższą trasę. Unikam jak ognia asfaltu, często śmigam ścieżkami wydeptanymi przez zwierzaki. Nie nastawiam się na "wycisk" raczej na "szwędanie" się. Jeżeli kogoś coś takiego bawi to zapraszam do kontaktu. Jeżeli ktoś się wkręci to można by zacząć wspólnie delikatnie poprawiać naturę za pomocą łopaty i kilofa. Jest parę fajnych naturalnych ścieżek które wymagałyby delikatnej korekty ;-)

Rezerwat Grobli, przełom Siedmicy, Radogost, Góra Kłonicka, Skały koło Kwietnik, wąwóz Nowowiejski, Rezerwat Buki Sudeckie to tereny które eksploruję praktycznie codziennie. I co jakiś czas ponownie jestem zaskakiwany tym co odnajduję :-)

20151102_9701%2Bwieza.jpg20151018_153043.jpg20151010_6246%2Bogledziny-Pano-2.jpg

20151102_120231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...