Skocz do zawartości
  • 0

Do weekendowej jazdy z psem dla niskiej dziewczyny


Gość Asia

Pytanie

Pomóżcie proszę :-)

 

Szukam roweru do jazdy raczej weekendowej, typu 1-2 razy w tygodniu. Głównie leśne ścieżki i drogi polno-szutrowe.

Mam 156cm wzrostu i 54kg wagi. Do tej pory zawsze jeździłam na rowerach z męską ramą i raczej za dużych, więc teraz szukam czegoś na czym w końcu dosięgnę nogami do ziemi i nie będę wsiadać jak na konia. W markecie przymierzyłam się do roweru z 17" ramą i było ok, prawie go kupiłam, ale potem naczytałam się w necie o makrokeszach i już nie wiem co wybrać.

 

Do roweru mam zamiar przypiąć psa 25kg(mam wysięgnik i amortyzowaną smycz), nie będzie ciągnąć roweru ale fajnie gdyby rower był stabilny oraz miał krótką drogę hamowania. Jeśli pies się wkręci w rowerowanie, to może i w przyszłości pociągnie rower...

 

Zależy mi na wygodzie jazdy, w miarę bezawaryjności. Fajnie byłoby gdyby się zmieścił w 1000, ale jak będzie trzeba to i do 1500 dołożę. 

 

Pozdrawiam, Aśka

 

PS mile widziane rowery czarne albo khaki, nie jakieś krzykliwe czy białe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za podpowiedzi.

 

Nie wiem jak wolę jeździć. Większość życia jeździłam na góralach typu komunijnego i trochę na wrocławskim rowerze miejskim i nie widzę dużej różnicy w komforcie jazdy jeśli chodzi o pozycję. Może w pozycji pochylonej jest mi trochę wygodniej, bo taki wyprost na rowerze wydaje mi się trochę nienaturalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...