Skocz do zawartości

[Spodenki] Do 250PLN MTB


mant3z

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Rogelli Lugo, Lidlowe, teraz posiadam Vezuvio.

Rogelli przyzwoite prawie dwa lata wytrzymały i jeden szlif, w końcu w czasie prania żel się przemieścił. Krawcowa powiedziała, że to już śmietnik.

Kupił bym je znowu gdyby nie fakt, że wkładka jakoś tak za mocno do przodu była wszyta jakby do szosy albo triatlonu dostosowana.

Lidlowe jak to lidlowe wkładki się szybko uklepały, jak się na błoto wybieram to idealne :)

Vezuvio daje radę ale to na rok, pruje się wszystko. Krawcowa uratuje ale jak to mówią badziewie do badziewia.

 

Poradźcie co teraz kupić.

Trenuje 6/tydz, z reguły do 2h dziennie i 3~5h w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chapnąłem niedawno teamowskie spodenki Craft Orica Green Edge, tylko już widzę, że mają mały wybór rozmiarów. Ale spodenki są kosmiczne. Takiej wkładki jeszcze nie miałem, a trochę spodni zjeździłem. No i jest jeszcze jeden minus, że pasuje mieć do koloru koszulkę, a najlepiej do kompletu. http://sporto.com.pl/p/95/3635/craft-14-orica-green-edge-spodenki-rowerowe-meskie-spodenki-krotkie-odziez-kolarstwo.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chapnąłem niedawno teamowskie spodenki Craft Orica Green Edge, tylko już widzę, że mają mały wybór rozmiarów. Ale spodenki są kosmiczne. Takiej wkładki jeszcze nie miałem, a trochę spodni zjeździłem. 

 

Bez przesady z "kosmicznością" tych spodenek. Wkładka w nich nie jest zła i to wszystko. Nie jest to nawet najwyższy model wkładki Crafta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie Crafty ponad 10k km w nich, mi leza nawet lepiej niz Castelli, ktore mam na zbyciu notabene ;)

Craft jak najbardziej godny polecenia. Wkładka taka http://www.craft-poland.pl/media/catalog/product/cache/4/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/i/m/img_0414_1.jpg reszta to juz kwestia gustu.

 

W mikesport sa http://www.mikesport.pl/craft-1902539-2900-team-radioshack-trek-2013-meskie-spodenki-rowerowe.html

na moje dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładka chyba ta sama, jak z rozmiarem, mają taką samą rozmiarówke co craft orica?

mierzyłem dzisiaj orica xl i mi pasowała.


 

 

W mikesport sa CRAFT 1902539-2900 - team RADIOSHACK TREK 2013 - męskie spodenki rowerowe Czarny - MikeSport.pl na moje dobra cena.

 

wkładka chyba ta sama, jak z rozmiarem, mają taką samą rozmiarówke co craft orica?

mierzyłem dzisiaj orica xl i mi pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Intersporcie jest przecena na wyższy model spodenek Crafta niż w/w - Glow. Pczywiście mają też lepszą wkładkę. Kosztują 299 zł. Zdecydowanie warto dopłacić.

 

w stacjonarnych  w warszawie nie osiągalne w internetowym sklepie jeszcze taniej...

 

http://esklep.intersport.pl/pl/product/116675/spodenki-craft-glow-bib-shorts-1903298

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie ma L'ki, trzeba będzie się do Gdańska wybrać na polowanie.

Już mam zarezerwowane, faktycznie jest taki rabat ale trzeba z personelem pogadać żeby uwzględnili bo to jakaś nowość 25% na odzież i kaski rowerowe. W trójmieście wiszą jeszcze stare ceny.


Jak przyjechałem do sklepu to już tylko moja zarezerwowana L.ka została. Także w galerii bałtyckiej już nie ma. Może w madisonie jest coś jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już dwa razy w nich latałem. Pierwsza godzina była słaba, wręcz byłem wkurzony bo zachowywały się jak zwykłe lidlowce, jak dostały trochę potu to się zrobiło komfortowo. Następnego dnia już było znacznie lepiej, może potrzebowały pierwszego prania.

Ogólnie jest komfortowo i wygodnie ale szału nie ma, troszkę ciężko się zakłada ale jak już się jedzie to praktycznie ich nie czuć.

Co je wyróżnia na tle rogelli, vezuvio czy lidla to to, że są śliskie, wkładka się nie przesuwa jak się wiercimy na siodełku, super sprawa chodź przy szybkich agresywnych zjazdach wkradło się dziwne uczucie niepewności czy aby to dobre jest. Szybko jednak się przyzwyczaiłem więc uznaje to za plusa.

Moim zdaniem są ciut lepsze od Rogelli Lugo, zobaczymy w niedzielę bo na ten dzień mam zaplanowany dłuższy trening 3h+

Za te 220zł było warto, ale wydać 340zł lub więcej to już raczej przesada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whitearrow ilę cyklogodzin już wyjeździłeś na spodenkach daniello? Moje Rogelli Lugo z żelowymi wkładkami podały po około 300h.

 

Faktycznie Rogelli i Craft mają ciasne szele ale w moim przypadku efekt występuje tylko jak stoję, w czasie jazdy jest wygodnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whitearrow ilę cyklogodzin już wyjeździłeś na spodenkach daniello? Moje Rogelli Lugo z żelowymi wkładkami podały po około 300h.

 

Faktycznie Rogelli i Craft mają ciasne szele ale w moim przypadku efekt występuje tylko jak stoję, w czasie jazdy jest wygodnie.

Nie wiem ile godzin ale po 3tys km nadal jest dobrze i nic sie nie pruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...