Skocz do zawartości

[Hamulce]Jaki osprzęt do mtb klasy Shimano XT?


Mazzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w tytule, bardzo proszę o pomoc przy zakupie hamulców tarczowych hydraulicznych na przód i tył do roweru mtb.

Interesują mnie odpowiedniki Shimano Deore XT - cały komplet(hamulce,tarcze itp...)

Nie wiem jakiej firmy są obecnie najsolidniejsze.

Z góry dziękuję za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. myślałam , że może coś lepszego pod względem jakości z innej firmy będzie , ale skoro nie, to w takim razie wezmę XT.

A jeśli chodzi o system ICE Tech w tarczach, co on właściwie daje ?

Będzie, co do działania, ale nie za te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

Podepnę się pod temat

Rower MTB, rama L, tarcza przód 180 a tył 160 (już zamontowane) i kierujący pojazdem ma 130kg

Doradźcie prosze co będzie dobrym wyborem w klasie powiedzmy średniej (do 500?). Chodzi mi o komplet (manetki,jarzma,klocki,przewody już z płynem).

Najlepiej nawet model ze sprawdzonym sklepem (internetowaym) w którym to przytną mi pancerz na wymaganą długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Co prawda wyszukałem sobie teraz coś co przekracza 500 bo 600 zł a mianowiecie 

SHIMANO DEORE XT BR M785

 

Może ktoś mi podpowiedzieć czym różnią się SLX od XT i czy te SLX lub XT bezproblemowo obsłużą tarczę 180 na przodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generlanie to nie o mnie chodzi tylko o kumpla więc Ci teraz nie podam jaki ma amor ale na 100% tarcza 180 z przodu jest od nowości na tym rowerze (zainstalowana fabrycznie) jak i amor więc wątpię żeby był konflikt z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...