Skocz do zawartości

[Rama] Accent Peak 29 (2015)


MRACH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bikemaniaków :)

 

Ponieważ "dorosłem" do tematu zmiany obecnie posiadanego roweru na coś nowego mam lakoniczne pytanie :

 

Planuję coś poskładać pod siebie.

Rower będzie składakiem na ramie Accent Peak 29 Tapered z rocznika 2015 więc nie mam możliwości przymierzyć się do niego aż do momentu jego fizycznego powstania, czyli złożenia. A że nie chciałbym przy pierwszej jeździe testowej stwierdzić, że jednak pójście w tą ramę było pomyłką i ogólnym nieporozumieniem chciałbym „dotknąć” czegoś zbliżonego/ podobnego ….

 

I tu wspomniane wcześniej pytanie – co można znaleźć w polskich sklepach rowerowych (stacjonarnych) zbliżonych lub nawet identycznych w geometrii do Accent Peak’a ???

 

Wiem, zaraz zostanę zrugany, że „wystarczy” poszukać …

Szukałem i konkretnego wskazania lub infa w tym temacie nie znalazłem. Owszem, wątków jest sporo i nie wszystkie byłem w stanie przeglądaną, ale te istniejące dotyczą ram z roczników 2013/2014 a podobno jakeś modyfikacje w jej konstrukcji w między czasie nastąpiły ….

Próbowałem też porównywać udostępniane przez producentów specyfikacje, ale nie znalazłem nic „bardzo podobnego” ….

 

 

Dziękuję za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accent ma dobre geo. Zbliżona rama będzie kosztować 1000PLN więcej, więc tak jakby nie ma konkurencji. Sam jeżdżę już drugi sezon i naprawdę świetnie się sprawuje.

Ładnie wjeżdża, zjeżdża i skręca jak po sznurku. Pewnie są ramy o lepszych właściwościach, ale wydawać 3000 więcej, a rama i tak góra 2, 3 sezony żyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...