Skocz do zawartości

[opinia] Serwis rowerów MJM Poznań 28 czerwca - przestroga!


PiotrJanus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mała recenzja z mojej nieprzyjemnej przygody z tym serwisem. Może ktoś uniknie tych nieprzyjemności i straty pieniędzy, z którymi ja się przez ten serwis zetknąłem. Chciałem dopisać się do innych wątków, w których ludzie również bardzo negatywnie oceniali ten serwis, jednak wszystkie były już zamknięte.

 

Zdecydowanie odradzam serwisowanie tam roweru! Kupiłem u tych panów koła wraz z hamulcami tarczowymi i oczywiście wraz z montażem.

 

Zaciski hamulca wychodziły w połowie poza tarczę (ścierały się do połowy i hamowały małą częścią swojej mocy) - nic nie zostało zweryfikowane przed oddaniem. Po korekcie mocowanie hamulca zostało mi zeszlifowane, aby dobrze łapało całą tarczę - jednakże tutaj znowu błędnie, gdyż młody serwisant wyszlifował o 3-4mm za dużo i musiał wsadzić mi PODKŁADKĘ aby skorygowac swój błąd. Totalne klamizerstwo!

 

Wężyki od hamulców nie zostały przycięte tylko ZAWINIĘTE w pętelki koło kierownicy (miałem je dosłownie zwinięte jak wąż ogrodowy!). Gdy pokazałem to w innym, poważnym serwisie facet nie chciał mi wierzyć, że ktoś mógł odwalić taką fuszerkę!

 

Po porównaniu kosztów w innym serwisie, dowiedziałem się, że bardzo dużo przepłaciłem. Za te same pieniądze mógłbym mieć oryginalne koła Shimano, o dwie/trzy półki wyższe niż te które złożyli mi panowie w MJM. Z kołami samymi mam ciągle problemy, szprychy są słabej jakości, co powoduje ich ciągłe rozciąganie się i decentrowanie koła jak również i irytujące piski!

 

Dzisiaj zmuszony byłem zamówić nowe koła, ponieważ dość mam już napraw i korekt tego, za przeproszeniem SYFU, który mi założyli!

 

Naprawdę, nie uprzedzam się łatwo i staram się pozytywnie oceniać ludzi, sprawiają wrażenie miłych i sympatycznych - jednak nie za to płacimy ciężkie pieniądze!

 

Podsumowując: bardzo zawyżone koszta, części "jak najtaniej" bardzo słabej jakości, totalne robienie na odpieprz (nie chciało im się dociąc linek hamulca co zajmuje 10 minut) - BARDZO MOCNY NEGATYW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...