Skocz do zawartości

[3000-3600] Jaki rower wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Te rowery mają bardzo podobny osprzęt i raczej różnic w jeździe nie poczujesz, lecz diabeł tkwi w ramie. Najlepiej idz zorientuj się gdzie w najbliższym sklepie jest (są) taki rower i zobacz sobie i porównaj, przejrzyj. Taka mała rada z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie ;)

Od tygodnia jestem właścicielem takiej maszyny . 
Wrażenia z jazdy jak dla mnie rewelacyjne ale nie jeźdźiłem sccotem trekiem meridą itd. więc nie mam porównania . 
Rower kupiłem bo wizualnie coś takiego mi odpowiadało ale oczywiście pytałem znajomych co do osprzętu i opinie były zawsze takie same WARTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 stówek to nie majątek

No i myśle że zawsze można spróbować ponegocjować , czego niestety nie zrobiłem. Może bym coś urwał.

Pozdrawiam ide spać po cięzkiej popołudniówce w pracy

No i myśle że zawsze można spróbować ponegocjować , czego niestety nie zrobiłem. Może bym coś urwał.

Pozdrawiam ide spać po cięzkiej popołudniówce w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Northtec dość ciekawa propozycja. Ale przyznam się szczerze, żę za wiele o tej firmie nie wiem. Dobra to w ogóle firma?!

Chyba zostaje mi wybrać między Cube a Scott'em. A co myślicie o TREK X-Caliber 8

 

 

 

nie wiem jak spisuje się X-Caliber 8,bo kupiłem w maju X -Cal.. 9,i jak dla zupełnego amatora jest mega  ok. Ja wybierałem między Scottem Aspect 910 a X-Cal..9,wybrałem Treka ze względu na: dożywotnią gwarancję na ramę(dla pierwszego nabywcy) ,Scott daje 2 lata,cena,udało mi się wynegocjować dobry rabat(Trek na stronie wprowadził już kolekcje 2016,więc u sprzedawcy można trzeba walczyć o jeszcze niższą cenę,wygląd,bliskość serwisu. Rozważałem jeszcze mało znaną markę http://www.shockblaze.pl/, gdzie mają ciekawe rowerki.

Jeśli interesuje Cię przymierzenie się do Treka X -Cal 9 służę pomocą na terenie Gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumma a czy mógłbyś polecić jakiś sklep z Trójmiasta? Gdzie kupowałes swój rower?

Sklepy  polecane to: DRE ROWERY,w Gdańsku na ul. Partyzantów 52,Gdynia ul. Demptowska 27, oraz sklep BugaSport na ul.Kartuskiej 195 i tam kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz tak konkretnie ;) Stoicie w sklepie i macie przed sobą tylko te rowery. Kase macie w kieszeni i "musicie" kupić rower, co wybieracie:

 

-Scott Scale 760

-Scott Aspect 710

-Cube Atenttion

-Ghost Kato 5

-Ghost SE 4000

-Merida Big Seven 500

-Trek X-Caliber 8

scott scale... a tak w ogóle gdzie i jak chcesz jezździć ile masz wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Pejot1975 troszeczkę przesadziłeś z tą ceną. Nie wiem czy czytałes tytuł postu.
 
 
 
grzesiowu przyznam się szczerze, że coraz bardziej skłaniam sie ku Scott'owi. Będę jeżdził i w terenie i po mieście, gdyż mieszkam w centrum swojego miasta. Mam 180 cm wzrostu.
 
 
dzięki za podanie sklepów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Scotta to byłem niedawno w Olivii (Wysepka) ze znajomym,który kupował rower i sprzedawca poinformował nas że kończy się"rozmiarówka"  Scotta ,ale można zamawiać modele z 2016 r. z tym że np. cena Aspecta 710/910 na rok 2016 wynosi 3999zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...